Луческу без свідомості забрали до реанімації, лікарі підозрюють зупинку серця
Луческу без свідомості забрали до реанімації, лікарі підозрюють зупинку серця

Луческу без свідомості забрали до реанімації, лікарі підозрюють зупинку серця

Головний тренер збірної Румунії Мірча Луческу знепритомнів під час підготовки команди і був екстрено госпіталізований. Його стан удалося стабілізувати, проте серед можливих причин розглядається зупинка серця. Про це повідомляє A Bola.

Як пише видання, 80-річному фахівцю стало погано під час технічної наради перед тренуванням. Медики збірної оперативно надали йому першу допомогу, після чого на місце прибули дві бригади швидкої допомоги. Тренера доставили до однієї з клінік Бухарест для проведення обстеження та подальшого спостереження.

У федерації футболу повідомили, що наразі стан Луческу оцінюється як стабільний. При цьому не виключається, що інцидент міг бути пов'язаний із зупинкою серця.

Після участі тренера в найближчій поїздці команди до Словаччини практично виключено. Збірна планує виліт увечері, проте очікується, що делегація вирушить без нього.

Мірча Луческу вважається одним із найтитулованіших наставників у світовому футболі та знаковою фігурою для румунського та українського футболу. Станом на березень 2026 року він очолює національну команду Румунії і є найстаршим головним тренером збірної в історії гри. В Україні він тренував команди "Шахтаря" та "Динамо".

  • 13 жовтня 2024 року Мірча Луческу після повернення до збірної Румунії встановив світовий рекорд.
  • 29 липня 2025 року екс-тренер "Шахтаря" та "Динамо" Мірча Луческу відсвяткував 80-річчя.
Теги за темою
Спорт
Джерело матеріала
loader
loader