/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fea6a99aa73fc6ee6a24d3b237bcbbb8a.jpg)
Співачка СолоХа висловилася про конфлікт з Цимбалюком і різко побажала йому "мудрості"
Тарас Цимбалюк і СолоХа
Українська співачка СолоХа, справжнє ім’я якої Тереза Балашова, розповіла про конфлікт із актором Тарасом Цимбалюком, з яким раніше їй приписували роман.
Так, свого часу навколо артистів ширилися гучні плітки. У Мережі навіть приписували батьківство третьої дитини СолоХи актору. Втім, зірки неодноразово спростовували ці чутки. Попри це, як виявилося, зберегти дружні стосунки їм таки не вдалося.
До того ж помітно, що Тереза більше не грає з Тарасом в одній виставі й не з’являється з ним у публічному просторі. На проєкті «Наодинці з Гламуром» співачка зізналася, що нині вони не підтримують контакт, і актор не вітав її з народженням сина Акіма.
СолоХа і Тарас Цимбалюк / © instagram.com/soloha_official
Водночас співачка не втрималася від іронічного побажання на адресу колеги. І хоч насправді СолоХа зичить актору щастя в особистому житті, не обійшлося без уїдливої фрази про дітей.
«Ми посварилися. Тому він не вітав. У нього вже багато там дівчат з’явилося й дай Боже, щоб у нього теж були свої дітки. Цього бажаю йому, бо діти дають більше розуму й мудрості. Дуже бажаю йому мудрості», — зазначила Тереза Балашова у коментарі Анні Севастьяновій.
▶️ Повний випуск «Наодинці з Гламуром» можна подивитися за цим посиланням: ВОЛКАНОВА ЗАБРАЛИ В ТЦК? ЧИ підозрює ТОПОЛЯ КОЛИШНЬОГО У ЗЛИВІ відео? Зіркові РОЗБІРКИ
"Спортинг" — "Арсенал" / © Associated PressЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

