У Києві з початку року на 40% збільшили кількість груп оповіщення ТЦК
У Києві з початку року на 40% збільшили кількість груп оповіщення ТЦК

У Києві з початку року на 40% збільшили кількість груп оповіщення ТЦК

У Києві з початку року на 40% збільшили кількість груп оповіщення ТЦК

Це пов’язано із посиленням мобілізації.

За останні три-чотири місяці кількість груп оповіщення Територіальних центрів комплектування в Києві збільшилась на 40%, повідомив під час засідання 15 травня Тимчасової слідчої комісії Верховної ради України тимчасовий виконувач обовʼязків заступника начальника Київського міський ТЦК та СП Валерій Кравченко.

«За останній час кількість груп оповіщення дійсно збільшилася. Збільшена штатна кількість людей в групах оповіщення, і все це відбувається, тому що є вимога підсилення мобілізаційної території», - сказав він.

Кравченко також сказав, що після реорганізації структури було змінено підходи до роботи взводів охорони та оповіщення, з подальшим розширенням чисельності «десь на 40%».

Він також зазначив, що заходи оповіщення групи проводять як за місцями проживання, так і  на місцях роботи.

Як стало відомо, у Міністерстві оборони пропонуютьтрансформувати ТЦК та СП в «Офіси резерву+». Очікується, що оновлена структура скрадатиметься з окремих підрозділів — офісів комплектування та супроводу.

Олександр Сергієнко у статті «Пастка мобілізації. Як держава загнала себе у кризу рішень» пояснює, що недовіра громадян до держави — це не лише проблема ухилянтства, а й результат рішень, які роками відкладались. У підсумку система почала працювати проти самої держави. При цьому зміни можуть стати ще  одним кроком у глухий кут.

Джерело матеріала
loader
loader