/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F4a7b5e70b37c498eea66eb82a2c2293d.jpg)
Крим під масованою атакою дронів: у мережі повідомляють про пошкодження моста
Пізно увечері середи та після опівночі у ніч на 11 червня окупований Крим опинився під атакою безпілотників. У мережі пишуть також про ймовірний ракетний удар по Севастополю.
Внаслідок нічної атаки у Криму, попередньо, пошкоджень зазнав автомобільний міст в Армянську. Про це повідомив моніторинговий Telegram-канал "Крымский ветер".
"Потрапили автомостом в Армянську, є пошкодження, горіли фури", — йдеться у повідомленні.
Водночас офіційного підтвердження цієї інформації поки що не надходило. Проте перед цим очевидці інформували про серію вибухів в Армянську, звуки прольоту безпілотників та активну роботу сил протиповітряної оборони.
Також перед цим серія вибухів прогриміла у Сімферополі та Севастополі. У деяких районах Севастополя після вибухів почалися перебої зі світлом, повідомили у мережі.
Так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв атаку на місто підтвердив. За його даними, російська ППО нібито збила щонайменше 20 безпілотників у різних районах Севастополя.
"Збито понад 20 БпЛА в районі Північної сторони, Севастопольської бухти, Парку Перемоги, Балаклави та мису Фіолент", — повідомив окупаційний чиновник.
Подробиць атаки та наслідків Развожаєв не розголошував.
У Сімферополі після вибухів здійнялася пожежа. Однак що горить поки інформації немає.
У ніч на 11 червня безпілотники уразили Афіпський НПЗ у Краснодарі: на місці здійнялася пожежа.
Нагадаємо, 10 червня з'явилися супутникові знімки знищеногого Чонгарського мосту.

