Туреччина відреагувала на удар дронів по її торговому судну у Чорному морі
Туреччина відреагувала на удар дронів по її торговому судну у Чорному морі

Туреччина відреагувала на удар дронів по її торговому судну у Чорному морі

Туреччина після удару безпілотниками 22 червня по судну у власності турецької компанії, яке перебувало неподалік порту Чорноморська, повідомила "обидві сторони" про своє занепокоєння.

Деталі: В МЗС Туреччини підтвердили, що вранці 22 червня судно у власності турецької компанії, що ходить під прапором Панами, потрапило під удар безпілотниками неподалік українського Чорноморська, власлідок чого отримали поранення двоє членів екіпажу-громадян Туреччини.

У заяві зазначили, що турецьке посольство у Києві та генконсульство в Одесі тримають на контролі ситуацію з постраждалими громадянами.

"Наші занепокоєння щодо цих ударів, що загрожують нашим інтересам у Чорному морі та регіональній безпеці внаслідок ескалації у російсько-українській війні, повідомлено органам влади обох країн.

Забезпечення безпеки судноплавства для цивільних суден у Чорному морі залишається одним з ключових пріоритетів для нашої країни.

Закликаємо усі відповідні сторони вжити заходів для деескалації напруги у регіоні", – зазначили в МЗС Туреччини.

Що було раніше:.

22 червня українські органи влади повідомили, що під удари РФ у Чорному морі потрапили три цивільних судна.

На турецькому суховантажі загинув член екіпажу-громадянин Єгипту, решту команди – громадян Туреччини та Індії – врятував український флот.

Екіпажі інших двох суден не постраждали.

Джерело матеріала
loader
loader