/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F252cb909abfb18f33970902f7604f3ad.jpg)
Дрони знову атакували завод "Азот" та Москву: вибухи лунали декілька годин
У ніч проти 26 червня безпілотники атакували деякі регіони Росії.
Дрони збивали в Москві та області.
Також під масованим ударом опинився хімзавод "Азот", що в Тульскій області.
Деталі: Як повідомив Собянін, удари по Москві почались 02:30 ночі.
Він заявляв про роботу ППО та збиті безпілотники.
Крім того, в московських аеропортах Домодєдово, Внуково та Шереметьєво запроваджували обмеження – приймання та відправляння рейсів відбувалось за погодженням.
Станом на 05:20 (за Києвом) мер Москви повідомив про нібито 36 збитих дронів.
Пряма мова Собяніна: "На місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб".
Деталі: Водночас моніторингові канали заявили й про масовану атаку на хімзавод "Азот" в Новомосковську Тульської області.
Вибухи та прольоти безпілотників лунали в місті декілька годин.
Своєю чергою місцеві мешканці повідомляють про дивний запах аміаку в повітрі та проблеми з електропостачанням.
Згодом Тульської області Дмитро Міляєв підвердив дронову атаку.
Довідка.
"Азот" є одним із найбільших хімічних підприємств Росії.
Його основна продукція це – мінеральні добрива, аміак, азотну кислоту, метанол та інші хімічні матеріали.
Крім того, "Азот" використовують для виробництва сировини, яка постачається військовим заводам для створення вибухівки та боєприпасів.
Що передувало:.
Безпілотники у ніч проти 14 червня вдарили по території Росії, зокрема в Тульській області на хімзаводі "Азот" спалахнула пожежа.

