Трамп надумав будувати "найкраще гольф-поле" неподалік Білого дому
Трамп надумав будувати "найкраще гольф-поле" неподалік Білого дому

Трамп надумав будувати "найкраще гольф-поле" неподалік Білого дому

Президент США Дональд Трамп заявив про плани розбудови існуючого гольф-корту у Вашингтоні неподалік Білого дому для перетворення його на "найкращий у світі".

У неділю Трамп заявив, що хоче розбудувати існуюче публічне гольф-поле у Вашингтоні East Potomac Golf Links, якому близько 100 років, і ці роботи мають початися вже у вересні.

Заява від американського президента пролунала після того, як він з’їздив на це місце разом з міністром внутрішніх справ та архітектором, що спеціалізується на інфраструктурі для гольфу.

"Було визначено, що у цьому фантастичному місці з видом на воду і пам’ятки столиці, ми збудуємо одне з найкращих гольфових полів з тих, що є будь-де у світі", – заявив Трамп, додавши, що зараз там, мовляв, практично неможливо грати.

"Роботи над новим полем, яка відбудеться швидко, почнеться з 1 вересня", – заявив він.

Загалом ідея Трампа щодо цього місця не є новою і вже була причиною позову громадської організації та двох громадян.

Згодом адміністрація та громадська організація досягли компромісної домовленості.

Вартість проєкту постійно зростала – від $200 млн до останньої оцінки Трампа у $400 млн.

Спочатку Трамп заявляв, що проєкт "не заважатиме нинішній будівлі", а потім зніс усе східне крило.

1 квітня суд у США зобов’язав призупинити будівництво бальної зали, а через кілька днів федеральна комісія з планування схвалила плани Трампа, заявивши, що рішення федерального суду про призупинення будівництва не впливає на процес розгляду.

Джерело матеріала
loader
loader