Юнацька збірна України з футболу провела третій матч у фінальній частині чемпіонату Європи-2026 U-19.
Підопічні Дмитра Михайленка в третьому турі групи B зустрілися з Італією в Уельсі. Поєдинок завершився мінімальною перемогою українців з рахунком 1:0.
Італійці за весь матч нанесли більше 30 ударів по воротах збірної України, а долю поєдинку вирішив чудовий індивідуальний гол 19-річного футболіста "Баварії" Богдана Оліченка.
Україна U-19 — Італія U-19 — 1:0
Гол: Оліченко, 30
Україна виграла свою групу, набравши дев'ять очок. У перших двох матчах українці обіграли хорватів (3:1) і сербів (2:1).
У півфіналах 8 липня зіграють Україна — Німеччина та Іспанія — Італія. Юнацька збірна України завдяки виходу до четвірки найкращих отримала путівку на молодіжний чемпіонат світу-2027 U-20.
Раніше повідомлялося, що іспанець Мельгоса залишив посаду головного тренера молодіжної збірної України з футболу.
