Російські окупаційні війська почали зменшувати інтервали між масованими ракетно-дроновими ударами по Україні. Росіяни можуть повторити атаку навіть наступного дня, розповів начальник управління комунікацій Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.
"Періодичність масованих ударів РФ у середньому становить раз на десять днів. Окупанти можуть скоротити інтервал та атакувати наступного дня. Треба бути готовими до таких варіантів", — наголосив він.
Речник також вказав, що в Україні нині є значний дефіцит ракет-перехоплювачів, тому росіяни навмисно атакують великою кількістю ракет і дронів із короткими паузами, щоб виснажити систему протиповітряної оборони України.
У ніч на 6 липня росіяни випустили по Україні 68 ракет і 351 дрон. Силам ППО вдалосязнищити 31 ракету Х-101 та шість "Калібрів", однак збити балістичні ракети "Іскандер-М" та протикорабельні ракети "Циркон" не вдалося через нестачу ракет-перехоплювачів.
У Київській області внаслідок масованого удару РФ троє людей загинули та ще 26 — поранено. З Вишневого, де триває детонація вибухонебезпечних предметів після "прильоту", вже евакуювали понад 500 людей. У Дарницькому та Подільському районах Києва 11 містян загинули, 46 людей дістали поранення.
