/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb20155f51fb7ca766fa6b9697d725930.jpg)
Понад 70 тисяч родин залишилися без світла після удару РФ: що відомо
Відключення світла / © Associated Press
Черезросійський обстріл 23 липня пошкоджено енергооб’єкт. Понад 70 тисяч родин у Чернігові, а також у Чернігівському та Корюківському районах залишилися без світла.
Про це повідомили в АТ «Чернігівобленерго».
Відключення світла на Чернігівщині — що відомо
За інформацією енергетиків, аварійно-відновлювальні роботи розпочнуться одразу, як тільки це дозволить безпекова ситуація в регіоні.
«Енергетики приступлять до виконання відновлювальних робіт щойно дозволить безпекова ситуація», — наголосили в компанії.
Наразі фахівці оцінюють масштаби пошкоджень та готують необхідне обладнання для ліквідації наслідків обстрілу.
Війна в Україні — останні новини
Також російські окупаційні війська завдали чергового удару по паливній інфраструктурі Житомирщини, атакувавши об’єкт уЖитомирі, де рятувальники вже локалізували пожежу.
До слова, автозаправні станції відтепер не працюють під час повітряної тривоги в Коростенському районі на півночі Житомирської області.
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

