Дрони СБУ уразили цілі в Ростові-на-Дону та Каспійському морі. Серед них — ракетний катер і ЗРК «Тор-М2»
Дрони СБУ уразили цілі в Ростові-на-Дону та Каспійському морі. Серед них — ракетний катер і ЗРК «Тор-М2»

Дрони СБУ уразили цілі в Ростові-на-Дону та Каспійському морі. Серед них — ракетний катер і ЗРК «Тор-М2»

Дрони СБУ уразили цілі в Ростові-на-Дону та Каспійському морі. Серед них — ракетний катер і ЗРК «Тор-М2»

В СБУ зазначили, що Росія отримуватиме відповідь за удари по українських портах.

Служба безпеки України у ніч на 25 липня вдарила дронами по низці військових цілей росіян в Ростові-на-Дону та в акваторії Каспійського моря. В СБУ зазначили, що продовжують систематично знищувати логістику ворога.

Так, у Ростові спецслужба: 

  • уразила багатофункціональну радіолокаційну станцію 92Н6Е Grave Stone та її антенну вежу, які є складовими зенітного ракетного комплексу С-400 «Тріумф». З них РФ обстрілює Україну;
  • знищила ЗРК «Тор-М2» та комплекс радіоелектронної боротьби «Поле-21»;
  • уразила два склади з FPV-дронами.

В акваторії Каспійського моря безпілотники СБУ уразили:

  • нафтодобувну платформу родовища «Філановського»;
  • вантажне судно Port Olya 2 та суховантаж Begey, які перебувають під міжнародними санкціями та використовувалися для перевезення військових вантажів між Іраном і Росією;
  • ракетний катер проєкту 12418 «Молнія».

«Завдаючи терористичних ударів по українських портах на півдні, РФ намагається заблокувати українське судноплавство. Ці дії ворога будуть отримувати законну відповідь від СБУ у межах невід'ємного права України на самооборону. Російська війна буде повертатися у «рідну гавань» і спецоперації Служби пришвидшать цей процес», — додали в СБУ.

Раніше повідомлялося, що спецпризначенці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразила координаційний центр Федеральної служби безпеки РФ та місце дислокації її співробітників на тимчасово окупованій території Херсонської області. Росіяни розташувалися в одному із пансіонатів.

За попередніми оцінками, у координаційному центрі ФСБ могли перебувати близько 100 військовослужбовців. Також результати розвідки СБУ підтвердили, що на території об'єкта знаходилися понад 70 автомобілів, діяла озброєна охорона, функціонували контрольно-пропускні пункти, були облаштовані інженерні загородження та підземні укриття.

Джерело матеріала
loader
loader