/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7e48bf18e1d2227f153012430208647f.jpg)
Росія цілий день тероризує Київ реактивними дронами: у Повітряних силах назвали масштаби атаки
Росія атакує Україну безпілотниками / © tsn.ua
Протягом 27 серпня Росія атакувала Україну близько 140 ударними безпілотниками. Понад 100 із них були реактивними, а більшість дронів противник спрямував у бік Києва.
Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.
За їхніми даними, атака тривала з 7:00 до 19:00. За цей час сили протиповітряної оборони збили або подавили близько 120 ударних БпЛА.
Станом на 19:00 у повітряному просторі України ще перебували понад 10 реактивних ударних безпілотників.
У Повітряних силах закликали українців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
Росія обстрілює Київ 27 серпня: що відомо
Внаслідок атаки також було знищено розподільчий центр мережі магазинів дитячих іграшок «Будинку іграшок».
Після обіду російські війська повторно атакували Київ. Наслідки зафіксували у Шевченківському, Оболонському та Подільському районах. За оновленими даними, внаслідок денного удару постраждали троє людей.

