Дата народження
03 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Аіда Ніколайчук

Співачка

Дата народження: 03.03.1982 р.

Рідне місто: Одеса

Аіда Ніколайчук народилася в простій родині. Її батьки розлучилися, коли дівчинці було 10 років. У неї також є старша сестра.

У дитинстві Аіда захоплювалася малюванням, займалася спортом, танцями та хоровим співом.

Закінчивши школу, Аіда Ніколайчук вирушила по стопах матері, вступила в швейний коледж. Незабаром вона познайомилася з хлопцями з музичного хіп-хоп-гурту. Так Аіда стала бек-вокалісткою в цьому колективі. У 2002-му році вона покинула цей гурт.

Закінчивши коледж, Аіда Ніколайчук змінила кілька професій. Нарешті вона затрималася на посаді касира в магазині одягу.

Дівчина планувала вступити на курси візажу, щоб цим заробляти на життя.

У 2011-му році Аіда Ніколайчук взяла участь в талант-шоу «Х-фактор». Але дійти до фіналу їй не вдалося. Велика кількість переглядів її відеороликів з «Х-фактора» надихнула дівчину. Вона вирішила знову спробувати свої сили в третьому сезоні проекту. На цей раз їй вдалося досягти успіхів. Співачка увійшла в чарт кращих учасників «Х-фактора» третього сезону. В результаті вона отримала перемогу на цьому шоу.

У 2013-му році Аіда Ніколайчук підписала контракт з компанією «Sony Music». У травні того ж року співачка випустила свій дебютний сингл «На твоїй планеті» і дала сольний концерт в Одесі. Незабаром вийшов перший кліп співачки. В кінці 2013-го року артистка видала альбом «Ми під одним небом».

В цьому ж році Аіда Ніколайчук також потрапила під номінацію «Відкриття року» на церемонії YUNA. За версією «Фаворитів успіху» Аіда визнана співачкою року. Чарт «Народне покликання» назвав Аіду «Талантом року».

Її голос також оцінив голлівудський актор Ештон Кутчер. На своїй сторінці в Facebook він написав:

«Навіть те, що здається занадто гарним, щоб здаватися правдою, виявляється правдою». Такий підпис він залишив до відео з виступом Аіди.

Зараз співачка планує запустити свою лінію одягу і придбати мотоцикл.

Особисте життя

В Аіди Ніколайчук є син Максим від першого шлюбу.

У 2013-му році співачка зав'язала роман з білоруським спортсменом Микитою Подольським.

Скандали

У другому сезоні «Х-фактора» двоє суддів - репер Серьога та продюсер Ігор Кондратюк засумнівалися в чесності Аіди. Їм здалося, що співачка виступає під фонограму. Тому вони попросили її заспівати без музики. Акапельне виконання Аіди показало, що співачка співає вживу.

У 2015-му році навколо концерту Аіди у Львові розгорнувся скандал. Одна з відомих партій розклеїла свої листівки на афішах концерту співачки. Завдяки цьому в суспільстві склалася думка, що Аіда Ніколайчук займається політичною пропагандою.

Статок

Інформація про прибутки співачки невідома.

Дата народження
03 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі