Дата народження
12 липня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Айна Гассе

Відомий український дизайнер, власниця бренду Aina Gasse. Незвичайне ім'я Айні придумала мама.

Дата народження:
12.07.1975 р.
Рідне місто:
село Макіївка (Черкаська область)

Світ моди цікавив Айну ще з раннього дитинства. Визначитися з професією дівчинці не склало труднощів. Закінчивши школу, вона вирушила до Києва за професійними знаннями. Там дівчина вступила до університету технологій та дизайну. 

Айна Гассе вчилася на факультеті художнього моделювання одягу. Зміцнити впевненість у виборі майбутньої професії допомогли студентські конкурси. 

Практично на кожному Айна Гассе завойовувала перше місце.

У 2000-му році Айна Гассе відкрила свою дизайнерську студію. Тоді ж вона створила першу професійну колекцію одягу pret-a-porter. З нею Айна Гассе дебютувала на Українському тижні моди. Надалі вона стала постійним учасником цього престижного заходу.

У 2005-му році дизайнер заснувала будинок моди. Він отримав назву «Aina Gacсe». З того моменту значно розширився і дещо змінився список її постійних клієнтів. Одяг від Айни Гассе почали носити зірки українського шоу-бізнесу, політики та бізнес-леді.

Уже через рік модельєр провела власний показ одягу. Ним стала колекція осінь-зима 2006-2007 під назвою «Оазис».

2008-ий рік став поворотним для Айни. Її бренд вийшов на міжнародний рівень. У тому ж році український фешн-дизайнер представила свою колекцію на власному показі в Мілані. Убрання від Айни Гассе викликали жвавий інтерес і позитивні оцінки від італійських експертів фешн-індустрії. Незабаром ця ж колекція була представлена в рамках Італійського тижня моди, який проходив у Римі. З того моменту вбрання від Айни Гассе стали замовляти жителі Європи.

Через рік колекція цього дизайнера була представлена ​​в Парижі.

У 2008-му році Айна Гассе стала єдиним українським представником, зареєстрованим в Національній палаті моди Італії.

У 2009-му році вона відкрила молодіжну лінію «FREE CHOICE».

У 2016-му році Айна Гассе перезапустила свій бренд, оновивши його стиль.

Варто зазначити, що цей дизайнер активно співпрацює з багатьма діячами українського мистецтва, зокрема з проектом «Топ-модель по-українськи», а також з Театром на Подолі.

У 2018-му році вона стала автором костюмів для українського фентезійного фільму «Тільки диво».

Особисте життя

Айна перебуває у шлюбі. У подружжя є донька.

Скандали

Айна Гассе - улюблений фешн-дизайнер одіозного політика - Юлії Тимошенко. Леді Ю віддає перевагу елегантним сукням цього автора, який також допомагає їй у підборі стилю. На думку Айни, Тимошенко варто віддавати перевагу чорному кольору, він робить акцент на обличчі. Айна зазначає: такі сукні дозволять виборцям побачити, яка мила леді Ю.

У колекціях Гассе можна відшукати безліч предметів гардеробу із зображенням знаменитостей. У їх числі майки з портретом Юлії Тимошенко.

Статок

Інформації про доходи немає.Дата народження
12 липня 1975
Країна
Україна
Соцмережі