Дата народження
03 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
878

Алеся Бацман

Біографія

З'явилася на світ 3 жовтня 1984 року в Харкові.

Вищу освіту здобула в Харківському національному університеті, за фахом журналістика.

Кар'єра

Розпочала роботу під час навчання у вищому навчальному закладі в місцевій газеті «Час», а також на телебаченні в інформаційно-аналітичному проекті «Комендантська година».

Переходить до редакції видання «ЗеБра» в 2005 році.

Після переїзду до Києва в 2006 році почала працювати в команді проекту «Савік Шустер Live» в якості редактора. Паралельно працює у виданні «Дзеркало тижня» і «Бульвар Гордона».

З 2013 року працює Головним редактором в проекті свого чоловіка «Гордон».

У 2017 році вела програму «Бацман Live» на телеканалі «News One» і «112». У програмі брала інтерв'ю у автомобіліста і блогера Олексія Мочанова, оперної співачки Марії Максакової, письменника Володимира Войновича, політика Костянтина Борового, економіста Андрія Ілларіонова та інших.

Досягнення

За новинами на особистій сторінці Олесі Леонідівни Бацман в соціальній мережі Facebook стежить понад дев'ять тисяч користувачів.

Чутки і скандали

По закінченню навчання в університеті збиралася на аспірантуру, однак жодної дисертації так і не написала.

Після тривалого публічного роману, Алеся Леонідівна Бацман стала дружиною Дмитра Гордона, змусивши останнього піти від дружини, з якою він прожив довгі роки в шлюбі і виховав чотирьох дітей.

Різниця у віці між подружжям складає більше ніж сімнадцять років, що неодноразово ставало причиною для обговорення в суспільстві.

На святах Алеся Леонідівна Бацман співає. Як правило це застільно-ресторанний репертуар або єврейські народні пісні. Записи співу можна знайти на YouTube. Судячи з кислих облич гостей цих урочистостей, співає журналістка голосно, часто і наполегливо.

Кілька провідних телеканалів Російської Федерації вставляли в свої випуски частини інтерв'ю гостей Олесі Леонідівни Бацман, видаючи їх за свої зустрічі зі знаменитостями. Дозволи на таке запозичення вони не просили.

Стан і джерело доходу

Прибуток журналістка отримує на основному місці роботи, в проектах чоловіка.

Особисте життя і сім'я

Заміжня за Дмитром Гордоном - екс-депутатом і ведучим авторських аналітичних проектів.

Від першого шлюбу у Дмитра четверо дітей. У другому шлюбі з Олесею Леонідівною Бацман з'явилося двоє дочок - Санта (2012 р.н.) і Аліса (2016 р.н.).

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=LHSztGLeaO8

Дата народження
03 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі