Дата народження
18 жовтня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Аліна Астровська

Аліна Астровська - учасниця третьої «Фабрики зірок», автор і виконавиця пісень, в минулому одна з солісток групи Real O. В парі з Миколою Сергою вона бере участь в проекті другого морського сезону шоу «Орел і решка» в якості співведучої.

Біографія

Аліна Астровська з'явилася на світ 18.10.1989 року в місті Донецьк. У дитинстві займалася танцями.

Вищу освіту здобула в національному університеті культури і мистецтв у Києві. своєю спеціальністю вибрала зв'язки з громадськістю.

Заочно отримала диплом економіста в Донецькому національному державному університеті.

Кар'єра

У проект «Фабрика зірок» Аліна потрапила в 2008 році, з другого разу пройшовши відбірковий тур.

З 2012 року співала в другому складі музичного проекту Наталі Могилевської «Real O». Співпрацювала з групою до 2017 року.

Спробувала свої сили в музичному конкурсі «Успіх» телеканалу «СТС» (Російська Федерація). У фінал шоу дівчина не вийшла.

З 2018 року Аліна стала однією з ведучих розважальної програми про подорожі «Орел і решка».

Досягнення

Новини на персональній сторінці Аліни Астровської в ​​соціальній мережі Instagram читають більш ніж 200 тисяч користувачів.

Чутки і скандали

У 2014 році під час зйомок проекту «Герої & Коханці» Аліна підвернула ногу. Всупереч рекомендаціям лікаря тримати кінцівку у спокої, дівчина вирушила на сеанс дайвінгу з одним із учасників проекту. Через це травма ускладнилася, і наступного дня Аліна ледь могла ходити, поставивши під загрозу зйомки шоу.

Перший чоловік Аліни спровокував їх розлучення, коли завів роман на стороні. Дівчина дізналася про нього з листування закоханих в інтернеті. Чоловік заявив, що зустрів свою любов і зажадав розлучення. Імовірно, розставання подружжя пройшло далеко не гладко. Сама Аліна говорила ЗМІ, що мали місце образи з боку популярного футболіста.

На місце ведучої популярної програми «Орел і Решка» Аліна потрапила тільки з шостого кастингу. Розуміючи, що у неї немає ні досвіду, ні навичок для цієї роботи, вона відвідувала курси майстерності для акторів і ведучих. А також, за словами дівчини, вона «працювала над розкутістю».

Статок і джерело доходу

Основний дохід отримує від роботи на телебаченні, рекламних акцій і музичних концертів.

Особисте життя і сім'я

У 2018 році розлучилася з чоловіком Ігорем. Пара одружилася за два роки до цього. Співачка і її чоловік бізнесмен вважали за краще відсвяткувати цю таємну подію в колі сім'ї.

У першому шлюбі провела шість років. Чоловіком був Євген Бредун, відомий футболіст.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Астровская Алина"

https://www.youtube.com/watch?v=JbzNuGCVa_c

Дата народження
18 жовтня 1989
Країна
Україна
Соцмережі