Країна
Україна
Соцмережі

Аліна Бондаренко

Біографія

Аліна Бондаренко - українська спортсменка. Виступає в жіночому боксі. Народилася в 1996 році в Олександрії. З підліткового віку починає займатися карате і боксом. Досягає в цих видах спорту великих успіхів юному віці.

Кар'єра             

Перший успіх до юної спортсменці приходить в 2012 році. Тоді Аліна Бондаренко стає чемпіонкою України з карате і виграє право брати участь на міжнародних змаганнях. Перше першість Європи закінчується для українки успішним виступом у фіналі змагань.

У період з 2012 по 2016 року Аліна Бондаренко також успішно виступає в боксі, зберігаючи за собою звання чемпіонки країни.

У 2013 року українська спортсменка стає чемпіоном світу серед юніорів. У 2014 році стає чемпіонкою AIBA Women's World Boxing Championships. Зберігає за собою титул в 2015 році.

Досягнення

Аліна Бондаренко - одна з найсильніших жінок в боксі в сучасній Україні і в світі. Багаторазова чемпіонка країни, Європи та світу. Має чорний пояс по карате. Майстер спорту міжнародного класу з боксу.

Чутки і скандали

Аліна Бондаренко скандально відзначилася в публікаціях багатьох ЗМІ своєю участю в одному з реаліті-шоу на українському телебаченні. Чемпіонка намагалася знайти партнера за допомогою одного з проектів на рейтинговому українському каналі. Однак, Аліна Бондаренко не сподобалася головному герою передачі, який заявив їй, що не бачить чемпіонку з боксу своєю майбутньою дівчиною.

Статки і джерела доходів

За роки спортивної кар'єри Аліна Бондаренко заробила близько 150 тисяч доларів в якості призових і гонорарів за свою участь в безлічі міжнародних турнірах.

Особисте життя і сім'я

Аліна Бондаренко постійно живе і тренується в Києві. Зустрічається з молодими людьми, однак зараз постійного партнера не має.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі