Дата народження
08 червня 1995
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, актриса

Дата народження: 08.06.1995 р.

Рідне місто: Чернівці

Аліна Гросу народилася в простій родині. Її мати Анна працювала медсестрою, а батько Михайло був будівельником. У родині стало дещо змінюватися, коли її батько отримав посаду в податковій міліції. Трохи пізніше він відкрив свій бізнес, а потім став депутатом міської ради. Сімейним бізнесом стала займатися мама Аня.

З дитинства батьки балували активну та товариську дочку. У віці 3,5 року Аліна Гросу перемогла на конкурсі «Міні-Міс Україна» в категорії «Маленька панночка талант». На цьому заході її сім'я познайомилася зі співачкою і композитором Іриною Білик. Як пізніше висловилася Аліна, Ірина Білик стала її хрещеною матір'ю в шоу-бізнесі. Тоді співачка написала для талановитої дівчинки дві пісні «Рушничок» і «Бджілка». З них почалася співоча кар'єра Аліни Гросу.

Часті виступи і конкурси перешкоджали основному навчанню дівчинки. Творчість змушувала її часто прогулювати заняття. З цієї причини батьки перевели дівчинку на домашнє навчання.

Переїзд сім'ї в Київ розширює творчі горизонти маленької співачки. У період з 2000-го по 2010-ий рр. Аліна Гросу випускає 5 альбомів. Її платівка «Море волнуется» стає золотою.

У 2008-му році Аліна вступила в Академію естрадно-циркового мистецтва. Через 2 роки вона закінчила її з відзнакою. За вищою освітою дівчина відправилася в Москву. Там вона вступила на акторський факультет у Всеросійський державний інститут кінематографії.

Під час навчання в Росії Аліна Гросу встигла знятися в кількох серіалах. У 2014-му році їй довелося повернутися на Батьківщину. Причиною послужила кар'єра матері. Вона балотувалася до Верховної Ради від радикальної партії Олега Ляшка. Навчання дочки в країні-агресорі могло негативно позначитися на репутації політика. Але Ганні не вдалося перемогти на виборах, тому Аліна знову повернулася в Росію. Там Аліна Гросу попросила про творчу підтримку у знаменитого співака і продюсера Григорія Лепса. Музичний союз з Григорієм змусив дівчину зробити пластичну операцію. Вона змінила форму вилиць, збільшила губи і перефарбувалася в блондинку. У 2015-му році Аліна Гросу заспівала в дуеті з Григорієм Лепсом його хіт «Рюмка водки на столе».

З 2016-му році Аліна Гросу знялася в українському серіалі «Я люблю свого чоловіка».

Рік по тому вона випустила кліп «Алкоголь / Вне закона», в якому постала в чоловічому образі. Партнером по зйомкам став її наречений.

Особисте життя

У 2016 році на зйомках кліпу «Собак @» Аліна познайомилася з молодим російським актором Мікаелем Арамяном. З того часу у них зав'язався бурхливий роман.

Скандали

У 2008-му році 13-річна співачка зняла шокуючий кліп на пісню «Танцюють всі». Відео-робота в стилі «садо-мазо» викликала скандал. На відео танцюристи одягнені в спідню білизну, шкіряні нашийники і намордники. Після релізу кліпу батьків Аліни викликали на бесіду з заступником міністра у справах сім'ї, молоді та спорту України.

У 2017-му році співачка випустила 3 ​​синглу «Хочу я баса», «Вспоминать» і «Последняя ночь». Зміст кліпів знову спровокував скандал в суспільстві.

Обурення шанувальників Аліни Гросу також викликали її відверті бекстейдж-фото зі зйомок кліпу на пісню «Хочу я баса».

У 2018-му році вийшов кліп «Брехня», в якому присутні постільні сцени Аліни Гросу з переможцем шоу «Топ-модель по-українськи» Самвелем Туманяном. Ця відео-робота спровокувала негативну реакцію нареченого співачки. Він намірився скасувати заручини.

Статок

Прибутки співачки не представлені у відкритих джерелах.

Дата народження
08 червня 1995
Країна
Україна
Соцмережі