Дата народження
11 лютого 1999
Країна
Україна
Соцмережі

Аліна Шух

Аліна Шух - українська легкоатлетка (семиборство). 2016 року здобула перемогу на Чемпіонаті Європи серед юнаків в Грузії (Тбілісі), встановивши світовий рекорд серед юнаків у семиборстві. 2017 року на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики в італійському Гроссето зайняла перше місце в багатоборстві. 

Біографія

Аліна Шух народилася в 1999 році. Майбутня чемпіонка є уродженкою невеликого міста Ізмаїл, що знаходиться в Одеській області. Батьками Аліни Шух є професійні спортсмени, які сьогодні займаються тренерською роботою. З ранніх років почала займатися легкою атлетикою. Займається багатоборством, а також метанням списа. У 2005 році Аліна Шух разом з батьками переїжджає в Київську область, спеціально для того, щоб вчитися в Кагарлицькій дитячо-юнацькій школі. З 2011 року юна спортсменка вчиться і займається в вищому училищі фізкультури і спорту в Броварах.

Кар'єра

Вперше стає чемпіонкою України в 2015 році. Аліна Шух починає виступати на міжнародних змаганнях в 2017 році. Виграє першість планети серед юніорів, також перемагає на змаганнях з багатоборства в "Старому Світі". Стає лідером в змаганнях з багатоборства на Кубку Європи.

Вкрай успішним для спортсменки стає 2018 рік. Так, Аліна Шух виграє Чемпіонат світу, Кубок Європи з метання списа, а також стає кращою на Чемпіонаті світу серед юніорів.

Досягнення

Аліна Шух - найбільш успішна молода легкоатлетка України. Одна з найсильніших учасниць в змаганнях з багатоборства і метання списа в історії країни. Чемпіонка світу 2018 року, багаторазова чемпіонка Європи, безліч раз вигравала золоті медалі на чемпіонатах України.

Чутки і скандали

Недоброзичливці Аліни Шух звинувачують її в використанні допінгу. Критики спортсменки стверджують, що юна дівчина не могла досягти таких великих успіхів в професійному спорті без прийому заборонених препаратів. Відзначимо, що деякі джерела з кіл легкоатлетів України стверджують, що стрімким злетом кар'єри Аліна Шух зобов'язана своїм батькам - професійним спортсменам. Сім'я майбутньої чемпіонки і її друзі в спорті надали їй потужну протекцію, що дозволило їй вийти на міжнародний рівень.

Статки і джерела доходів

Аліна Шух - молода спортсменка і зараз не може «похвалитися» високими гонорарами. Чемпіонка отримує матеріальну підтримку від Міністерства спорту, а також Федерації гімнастики України. Крім того, Аліна отримує призові за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях. Її заробітки зараз не перевищують 200 тисяч гривень на рік.

Сім'я і особисте життя

Аліна Шух не перебуває у стосунках. Інформації про її особисте життя у відкритих джерелах не знайдено. Спортсменка весь час присвячує активним тренуванням і не витрачає час на зустрічі з молодими людьми.

Фото і відео

Дата народження
11 лютого 1999
Країна
Україна
Соцмережі