Дата народження
10 червня 1986
Країна
Україна
Соцмережі
645

Алла Костромічова

Модель, телеведуча

Дата народження: 11.06.1986 р.

Рідне місто: Севастополь (Крим)

У дитинстві Аллу мучили комплекси. Вона вважала свої ноги надмірно худими, а волосся - надмірно густим. Через це їй довелося відмовитися від коротких спідниць і шортів. Згодом дівчина змогла прийняти та полюбити свою зовнішність.

Всупереч своїм комплексам, з ранніх років вона мріяла стати моделлю або актрисою. Але, закінчивши школу, вона вступила на факультет медичної електроніки. Коли Алла Костромічова вчилася на другому курсі, одне з найпрестижніших модельних агентств Мілана запропонувало дівчині співпрацю. Компанія «Why Not» побажала підписати з нею контракт. Аллі довелося поєднувати зйомки та навчання.

Вже на четвертому курсі університету модель переїхала в Париж. Причиною став контракт з брендом «Givenchy».

У 2008-му році Алла Костромічова вперше вийшла на подіум. Її дебют відбувся на показі колекції «Colette Dinnigan».

Незважаючи на завантаженість у фешн-індустрії, Алла закінчила університет з червоним дипломом. Закінчивши навчання, вона вирушила в Нью-Йорк.

Модель вважає, що її професійний злет почався на тижні моди в Нью-Йорку. Тоді Аллу затвердили на 55 показів. Цю подію вона називає власним тріумфом. Це не дивно, адже модель демонструвала вбрання провідних світових брендів, таких як: Calvin Klein, Christian Dior, Roberto Cavalli, Lanvin, Valentino і D&G. Уже через рік Алла відкрила покази нових колекцій від Ives Saint Laurent і Alexander McQueen.

Після цих шоу про Аллу Костромічову стали все більше писати в пресі. Її визнали кращою українською моделлю та однією з найперспективніших манекенниць. Фотографії Алли стали з'являтися в престижних глянцевих журналах. Безліч провідних дизайнерів хотіли співпрацювати саме з цією дівчиною. Українську модель знімали кращі фотографи, в тому числі Стівен Мейзел.

У 2013-му році Алла Костромічова відкрила своє модельне агентство «KModels». Компанія знаходиться в Києві. У ній Алла виступає як наставниця. Свої майстер-класи вона проводить в Києві та Нью-Йорку. Незважаючи на зайнятість в агентстві, Алла Костромічова продовжує працювати моделлю, співпрацюючи з іменитими брендами та глянцевими журналами.

У 2014-му році Алла Костромічова стала ведучою телешоу «Супермодель по-українськи».

Особисте життя

Алла Костромічова визнає, що все своє життя була дуже самотньою. Вона знала, що зустріне велику любов, і чекала її.

У 2013-му році Алла познайомилася з Джейсоном Капоне, жителем Нью-Йорка і далеким родичем знаменитого гангстера. Джейсон є менеджером в інвестиційній компанії. Незабаром між ними зав'язався роман.

У 2015-му році Алла повідомила про заручини з Джейсоном. Влітку цього ж року відбулося весілля супермоделі.

16-го листопада 2015 го року в Нью-Йорку Алла народила сина. Батьки назвали хлопчика Сальвадором.

Скандали

У 2015-му році модель Сніжана Онопко обурилася, що за всю історію журналу «Vogue Україна» лише на одній обкладинці з'явилася українка. Модель звинуватила журнал в непатріотичності. Колегу підтримала Алла Костромічова.

Статок

Про прибутки моделі пресі невідомо. Як розповіла сама Алла, в Нью-Йорку дизайнери часто розраховуються одягом, а не грошима. Алла ділиться, що в Нью-Йорку купує одяг в стокових магазинах.

Модель живе в Нью-Йорку у власній квартирі.

Дата народження
10 червня 1986
Країна
Україна
Соцмережі