Дата народження
16 вересня 1965
Країна
Україна
Соцмережі
1173

Алла Мазур

Тележурналістка

Дата народження: 16.09.1965 р.

Рідне місто: село Зіньків (Хмельницька область)

Алла Мазур народилася в родині медиків. Ще в шкільні роки вона почала практикуватися в журналістському ремеслі. Дівчина писала статті для місцевої газети. Закінчивши школу із золотою медаллю, Алла Мазур вступила на відділення журналістики КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

Свою кар'єру Алла Мазур почала з посади кореспондента. Потім вона виконувала обов'язки редактора і вела радіопрограми.

У 1993-му році Алла Мазур перейшла на телеканал «УТ-1». На ньому вона вела інформаційні передачі. Пізніше Алла Мазур стала ведучою першого в Україні економіко-політичного ток-шоу «Перехрестя». Вона також виступила в ролі автора та ведучої документального телесеріалу «Інвестиційна історія».

У 1996-му році зірка екрану отримала премію «Прометей-престиж» в категорії «Кращий тележурналіст».

У 1997-му році Алла Мазур зайняла пост ведучої новин на «ТСН» (канал «1+1»).

У 1999-му році знамениту журналістку нагородили орденом княгині Ольги III ступеня.

Зараз Алла Мазур веде інформаційно-аналітичний тижневик «ТСН. Тиждень».

У 2017-му році популярна журналістка разом зі своїми котами потрапила на обкладинку глянцевого журналу «Зоодруг». У зйомках взяли участь домашні вихованці - коти Мусик і Ася. Разом із Аллою фотографи також зняли її сина Артема.

В цьому ж році журнал «Фокус» визнав Аллу Мазур однією з найвпливовіших жінок України.

Популярна ведуча володіє численними престижними нагородами в сфері журналістики. Алла Мазур також є одним з авторів книги «Незалежність очима ТСН». У ній зібрана історична хроніка періоду незалежності України, а також спогади очевидців історичних подій.

Особисте життя

У 2008-му році у журналістки народився син Артем. Залізна леді української журналістики ретельно приховує відомості про своє особисте життя. Відомо, що Алла була одружена. Біля пологового будинку її зустрічав чоловік з букетом квітів. Зараз вона виховує сина сама. Журналістка зазначає самостійність сина. Артем ходить на курси відео-блогерства, а також веде свій блог на YouTube. Його найпопулярнішим сюжетом є репортаж з екскурсії на телестудії «1+1». Артем створював сюжет разом зі своїм однокласником. Як зазначає Алла, вона намагається допомогти синові, але не всі її підказки для нього актуальні.

Статок

Дані про зарплату Алли Мазур різняться. Її щомісячний прибуток коливається в межах 20-25 тис. грн.

Дата народження
16 вересня 1965
Країна
Україна
Соцмережі