Дата народження
27 вересня 1969
Країна
Україна
Соцмережі
1060

Альона Бабак

Політичний діяч, депутат ВР (VIII скликання)

Дата народження: 27.09.1969 р.

Рідне місто: Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

Про батьків, дитинство і юність нардепа в пресі не повідомляється. Відомо, що після закінчення школи Альона Бабак перебралася до Києва. У столиці вона вступила до педінституту іноземних мов. У цьому ВНЗ дівчина вивчала англійську і французьку мови. Навчання вона закінчила з відзнакою.

Як свідчить офіційна біографія, в 1996-му році Альона Бабак виграла грант на навчання в США. Там вона навчалася в Old Dominion University за фахом «адміністрування бізнесу».

У 1998-му році вона повернулася в Україну, де відкрила свою справу. Вся подальша діяльність Альони була тісно пов'язана зі сферою ЖКГ.

У 2014-му році Бабак стала депутатом Верховної Ради VIII скликання. У Парламент вона пройшла з партією «Самопоміч». Через 3 роки Альона Бабак заявила, що бажає залишити політику. Вона підкреслила, що таке рішення прийняла самостійно. Альона Бабак зазначила: в політиці не можна прощати, а це суперечить її людським якостям.

У вчинку Альони є одна дивина. Протягом двох років вона просувала законопроект про ЖКГ. Після внесення купи поправок закон нарешті був прийнятий. Багатьох здивував той факт, що Альона Бабак вирішила здати мандат одразу після того, як цей законопроект був прийнятий.

Варто відзначити, що новий закон дозволяє структурі ЖКГ накладати пеню на злісних неплатників. Як вдалося з'ясувати журналістам, сама Альона Бабак має заборгованості перед ЖКГ. Її борг становить 23 тис. грн. Бабак заперечує свої борги. Вона розповіла пресі, що дійсно отримувала платіжки з космічними цифрами, які намагається оскаржити.

Цікаво, що на місце Альони Бабак в Парламент має прийти Юлія Вусенко. Її називають ставленицею нинішнього мера Львова Андрія Садового. Звідси виходить плітка, що Садовий попросив Бабак посунутися. Зробила свою справу – гуляй звідси!

Особисте життя

Альона Бабак була заміжня. У неї є двоє дітей: син Данило і дочка Катерина.

Скандали

У 2016-му році предметом скандалу стала сумочка Альони Бабак. З'ясувалося, що слуга народу надає перевагу сумочкам від «Gucci». Вартість її улюбленого аксесуара складає 27 тис. грн. Це становить 24 прожиткових мінімуми середньостатистичного українця. При цьому варто відзначити, що сумочки Альони найбюджетніші в Парламенті. Багато її колег-законодавців ходять на роботу з сумочками за менш демократичними цінами.

У 2018-му році журналісти з'ясували, про що думає Альона Бабак під час пленарних засідань. Її хвилює обід. Під час пленара Альона Бабак листувалася зі своєю помічницею, яка значиться в її телефонній книзі як «ВТ». Вона повідомила своїй начальниці, куди поділися гроші на обіди, які не брала Катя. «ВТ» розповіла, що кошти залишилися на рахунку Каті.

Хто така Катя і що ховається під словом «обід» – пресі так і не вдалося з'ясувати.

Статок

Згідно з декларацією за 2015-й рік, річна зарплата Альони Бабак склала 80052 грн. Ще 120 тис. грн їй принесли аліменти. Відсотки по банківських депозитах принесли нардепу 77467 грн.

У власності Альони Бабак знаходяться 3 земельних ділянки. Разом із колишнім чоловіком вона володіє трьома квартирами.

Народна обраниця їздить на Volkswagen Touareg і Mercedes-Benz ML350. Її синові Данилу належить автомобіль Renault Trafic.

Крім того, Альона Бабак задекларувала наручний годинник і сережки з дорогоцінного металу, прикрашені дорогоцінними каменями.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\3-4\4.01\Алена Бабак.jpg

Дата народження
27 вересня 1969
Країна
Україна
Соцмережі