Дата народження
02 січня 1988
Країна
Україна
Соц.мережі
Альона Шкрум

Український політичний і громадський діяч, юрист і правозахисник. Народний депутат Верховної Ради VIII скликання від партії «Батьківщина», заміжня. 

Біографія


Альона Шкрум народилася в столиці в 1988 році в інтелігентній родині - батько майбутнього політика був адвокатом, а мати - викладачем права в київському університеті ім. Т. Г. Шевченка.
Шкрум має вищу освіту в галузі міжнародного приватного права. Отримала дипломи юриста й перекладача.

Кар'єра


В середині минулого десятиліття Альона Шкрум починає трудову діяльність. Працює молодшим юристом в одній з київських адвокатських фірм. У 2010-2011 роках Шкрум працює юристом в паризькій асоціації адвокатів.
Також майбутній політик проходить навчання в Сорбонні і працює скарбником Асоціації студентів.
У 2011 - 2012 роках здобуває освіту в Кембриджському університеті. Шкрум працює  помічником британських адвокатів і допомагає судді Лондонського суду.
У 2013 році починає працювати  помічницею на українських народних депутатів. Засідає в експертній раді Міністерства інфраструктури.
Альона Шкрум була експертом в ініціативі «Право на захист» і керувала проектом «Україна 2020».

Досягнення


Потрапляє в парламент як народний депутат у 2014 році. Альона Шкрум проходить у ВР від партії «Батьківщина». Засідає в комітетах із питань місцевого самоврядування та державної служби.

Чутки й скандали


Альону Шкрум звинувачували в підробці фактів своєї біографії. З'являлася інформація, що політик збрехала про своє навчання в Кембриджі і Сорбонні. Ці звинувачення були заявлені з боку колег Шкрум по партії.
Молодого депутата також звинувачують в зв'язках з олігархами. Так, її закордонну освіту оплачував мільярдер Віктор Пінчук, а стажування її чоловіка - Дмитро Фірташ.
Крім того, багато ЗМІ відкрито заявляли, що політик є «маріонеткою» і була внесена в передвиборчі списки «Батьківщини» заради виконання завдань і цілей спонсорів фракції в парламенті.

Статки та джерела доходів


Альона Шкрум володіє квартирою у Києві і паркувальним місцем. Також має офіс в столиці. Декларувала іноземне авто і готівку - 91 тисячу гривень та валюту - 25 тисяч доларів і 5 тисяч євро.
Депутат заявляє, що живе виключно за зарплату парламентарія, яка становить близько 226 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я


Альона Шкрум перебуває у шлюбі з Дмитром Наталухою - головою одного з районів Одеської області.

Дата народження
02 січня 1988
Країна
Україна
Соц.мережі