Дата народження
31 січня 1991
Країна
Україна
Соцмережі
760

Анастасія Дмитрук

Поетеса

Дата народження: 31.01.1991 р.

Рідне місто: Ніжин (Чернігівська область)

Сучасна українська поетеса народилася в Ніжині, але в 12 років з сім'єю переїхала до Києва. У цьому ж віці Анастасія Дмитрук почала писати вірші. Відучившись в гімназії, Настя вступила до фізико-технічного інституту КПІ. Її обраним профілем стала інформаційна безпека.

В період Революції Гідності Анастасія Дмитрук працювала в компанії із захисту цифрової інформації. Дівчина взяла активну участь у подіях Євромайдану. Своєю поезією вона надихала революціонерів.

Широку популярність їй приніс вірш «Никогда мы не будем братьями». Твір став відповіддю на анексію Криму. Цей вірш викликаа широкий громадський резонанс. У відповідь на нього обурені російські діячі, в тому числі депутат Володимир Жириновський, склали свої кавер-версії. Пізніше литовський композитор Віргіс Пупшіс поклав вірш Анастасії Дмитрук на музику. До композиції був знятий кліп, який отримав велику популярність.

У 2014-му році Анастасія Дмитрук стала одним з керівників української соцмережі WeUA. В рамках цього проекту Настя забезпечувала зв'язки з громадськістю, а також очолювала конкурс патріотичної поезії.

У тому ж році видавництво Київського політехнічного інституту випустило збірку віршів Анастасії Дмитрук. Книга отримала назву «Верните нам наше небо».

У 2015-му році поетеса виступила з критикою нової української влади. Її роздуми вилилися в вірш «Маски сорваны, верить некому».

У цьому ж році в малому залі Палацу «Україна» відбувся творчий вечір поетеси «Развяжи за спиной крылья». Захід проходив в театралізованому форматі за участю акторів Театру на Подолі. Постановником був Віталій Малахов.

З 2016-му році Анастасія Дмитрук стала «Киянкою року-2015». Цей титул поетесі приніс її внесок в культурний розвиток міста.

У тому ж році революціонерка отримала премію Кабінету Міністрів України за свій внесок в національно-патріотичне виховання громадян.

Тоді ж Анастасія Дмитрук стала переможницею в категорії «Перспектива» престижної премії «Жінка третього тисячоліття».

Особисте життя

Про особисте життя поетеси пресі невідомо.

Скандали

У 2014-му році великиого шуму наробив вірш Анастасії Дмитрук «Никогда мы не будем братьями». Незважаючи на те, що в творі не згадуються країни, деякі жителі Росії сприйняли вірш на свій рахунок. Тому дуже скоро в мережі з'явилося кілька відео-відповідей - каверів на твір «Никогда мы не будем братьями», які містять образи на адресу України та самої Насті. У розпалі політичних пристрастей суспільство не звернуло увагу, до чого був написаний вірш. Як зазначала сама Анастасія Дмитрук, вірш написаний в період анексії Криму. Він адресований співвітчизникам, що зрадили Батьківщину.

У 2017-му році в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Дмитрук покинула Україну. Автор однієї з публікацій повідомив, що українські революціонери, які зробили переворот за печеньки, змиваються в ЄС. Згідно з публікаціями, Настя махнула в Чехію. Поетеса спростувала цю інформацію на своїй офіційній сторінці.

Статок

Преса поки не підрахувала прибутки Анастасії Дмитрук.

Дата народження
31 січня 1991
Країна
Україна
Соцмережі