Дата народження
13 квітня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Анастасія Кочетова

MamaRika

Співачка, фотомодель

Дата народження: 13.04.1989 р.

Рідне місто: Червоноград (Львівська область)

MamaRika раніше була відома під псевдонімом Еріка. Її справжнє ім'я Кочетова Анастасія Олександрівна.

Професійне навчання вокалу дівчинка почала з ранніх років. У 14 років MamaRika перемогла на фестивалі «Червона Рута». Через 3 роки вона вирушила в США для участі в телепроекті «Американський шанс». Там українській співачці вдалося завоювати перемогу.

 Вищу освіту вона отримала в ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю перекладач (англійської мови).

Навчання у ВНЗ не перешкоджало творчій діяльності співачки. MamaRika брала участь в різноманітних телевізійних проектах. Співачка отримала продюсування в Україні та США. У 2011-му році вона озвучила персонажа Ріо в мультфільмі «Перлинка». В цьому ж році MamaRika отримала титул «Співачка року» на церемонії «Кришталевий мікрофон». Через рік MamaRika випустила дебютний альбом «Папарацці».

В якості моделі співачка знялася для таких журналів, як «Playboy», «Maxim» і «Viva!».

З 2016-му році артистка припинила співпрацю зі своїм українським продюсером. Разом з цим вона змінила псевдонім. Так Еріка стала МамаРікою. У цьому ж році вона дебютувала в кіно. Співачка знялася в комедійному серіалі «Одного разу в Одесі».

Особисте життя

Як зізналася MamaRika в інтерв'ю програмі «Світське життя», в студентські роки у неї був роман з дівчиною. Лесбійський зв'язок тривав досить довго. Співачка припинила стосунки, оскільки зрозуміла, що чоловіки є кращими для неї. MamaRika зазначила: будувати стосунки з жінкою досить проблематично. Разом з тим, співачка вважає себе бісексуалкою. Віддаючи перевагу чоловікам, вона не відмовляється від легкого флірту з жінками.

З 2016-му році співачка почала зустрічатися з коміком Сергієм Середою. У 2018-му році пара одружилася.

Скандали

У 2014-му році на горизонті шоу-бізнесу знову виникла еротична група «ВІА Гра». Однією з її вокалісток стала сексуальна угорка Еріка Герцег. Її ім'я стало предметом скандалу. Співачка Еріка (MamaRika) назвала свою нову колегу «силіконовою долиною», зазначивши, що натуральна Еріка тільки одна.

У 2018-му році MamaRika випустила кліп на пісню «ХХДД» (Ходять Хлопці До Дівчат). Відео містить еротичні кадри.

Статок

Інформація про прибутки співачки відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
13 квітня 1989
Країна
Україна
Соцмережі