Дата народження
08 грудня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Анастасія Котляр

Українська журналістка, тележурналістка, член НСПУ, поетка, кандидат в члени СПУ, сценарист, редактор, член літстудії «Орфей». Актриса в серіаліті "Київ в день та вночі".

Дата народження: 08.12.1989 р.
Рідне місто:
Суми

Анастасія Котляр навчалася в сумській середній школі №27. Юність її була аж ніяк не легкою і безтурботною. Закінчивши школу, дівчина поїхала за кордон на навчання. Правда, дуже скоро їй довелося повернутися додому. Причиною стали важкі сімейні обставини.

Коли дівчині було 16, вона повністю осиротіла. Піклуватися про Настю стала її старша сестра.

Вищу освіту дівчина отримала в Сумах. Вона вступила до університету на факультет журналістики.

У 2011-му році, будучи студенткою, Анастасія Котляр розпочала свою професійну кар'єру. Її першим місцем роботи став ТРК «Відікон». Там Настя була кореспондентом і телеведучою. Зокрема, вона вела спортивні новини.

Через 2 роки вона стала спецкореспондентом на тому ж каналі. У той час в ефір вийшла її авторська програма «Music-Сумі.ua».

Через рік Настю підвищили до посади випускового редактора.

У 2015-му році дівчина перебралася до Києва. Досить скоро їй вдалося влаштуватися сценаристом на телеканал «СТБ». Спершу вона створювала сценарії для шоу «Все буде добре», а пізніше — для програми «За живе». Крім того, Анастасія Котляр була редактором проєкту «Супермодель по-українськи» і журналістом шоу «Майстер-шеф».

Крім того, Настя захоплюється поезією. У 2007-му році вона стала активним членом літературної студії «Орфей».

У 2011-му році вона здобула літературну премію «Смолоскип».

На рахунку поетеси є опублікований збірник. Книга отримала назву «Кітохор». Також вірші Анастасії Котляр публікуються в періодичній пресі.

Але насичене творче життя Насті не обмежується журналістикою і поезією. Анастасія Котляр також є актрисою. Дівчина знімається в популярному серіаліті «Київ вдень і вночі». Участь у цьому незвичайному проєкті принесла їй широку популярність.

Особисте життя

Анастасія Котляр не ділиться інформацією про своє особисте життя.

Скандали

В одному з інтерв'ю Анастасія Котляр згадала, як втирала в шкіру ковбасу. Ця подія — одна з найбільш смішних історій її дитинства. Як зізналася артистка, вона довго зберігала цей спогад в таємниці. Зізнатися у скоєному їй було соромно навіть перед друзями.

Так ось, в дитинстві вона любила наслідувати своїх маму та бабусю. Особливо їй подобалося гратися їхніми кремами та помадами. Коли батьки помітили, що косметика дуже швидко закінчується, стали ховати її краще. Але Настя знайшла вихід з цієї халепи.

Уночі вона часто будила бабусю, щоб поїсти. Дівчинку годували смаженою картоплею з кетчупом і бутербродами з ковбасою. Настя ховала пару шматочків з бутерброда, а потім натирала ними руки. Дівчинка була впевнена, що тепер її шкіра буде такою ж ніжною, як у мами.

Статок

Інформація про доходи Анастасії Котляр не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\8-12.07\12.07\Анастасия Котляр.jpg


Дата народження
08 грудня 1989
Країна
Україна
Соцмережі