Дата народження
26 березня 1993
Країна
Україна
Соцмережі

Анастасія Кожевнікова

Співачка

Дата народження: 26.03.1993 р.

Рідне місто: Южноукраїнськ (Миколаївська область)

Як згадує Настя, вона народилася в небагатій, але творчій родині. З раннього дитинства вона знала, що хоче стати співачкою, і йшла до мрії. У 2 роки вона вже намагалася співати та складати пісні. У 6 років дівчинка почала співати в хорі «Крапельки». Пізніше Анастасія Кожевнікова вступила до музичної школи. Там вона опановувала гру на фортепіано. Разом з тим дівчинка вчилася основам акторської майстерності та хореографії в зразковому театрі естрадної пісні «Галатея». Настя брала участь у багатьох музичних конкурсах.

У 16 років вона успішно пройшла кастинг на талант-шоу «Супер зірка». Від участі в проекті їй довелося відмовитися, оскільки на знімальний період випадала здача випускних іспитів. Після вона спробувала свої сили в «Х-факторі», але пройшла тільки перший тур. У 2011-му році Анастасія Кожевнікова переїхала до Києва на навчання. У столиці вона вступила до Університету технології та дизайну на спеціальність «менеджер організації». У студентський період вона жила в гуртожитку, а також підробляла консультантом в зоомагазині. Пізніше дівчина влаштувалася флаєрником. Під Новий рік Настя підробляла Снігуронькою.

На третьому курсі Анастасія Кожевникова взяла участь в університетському конкурсі краси. Дівчина зайняла в ньому перше місце.

У 2013-му році Анастасія Кожевнікова стала учасницею тріо «ВІА Гра». Незабаром гурт представив новий репертуар і почав активно гастролювати. На зорі слави Анастасія Кожевнікова знялася в еротичній фотосесії. Зйомку проводив журнал «XXL».

Особисте життя

У студентські роки Настя познайомилася з фотографом Авазом Ібрагімовим. Між ними зав'язався бурхливий роман. Наречений підтримував Настю на всіх кастингах проекту «Хочу в ВІА Гру». Але в 2014-му році закохані розлучилися з ініціативи Насті. Як з'ясувалося, Анастасія Кожевникова підписала контракт, згідно з яким повинна присвятити 5 років виключно «ВІА Грі», не відволікаючись на особисте життя.

У 2017-му році співачка розповіла про свої заручини.

Скандали

У 2014-му році Анастасію Кожевнікову намагалися викрасти в Туреччині. Коли дівчина вийшла з готелю, її за руку схопив якийсь чоловік і спробував потягнути в невідомому напрямку. Неподалік виявився звукорежисер співачки, він врятував її.

Статок

Дохід співачки становить близько 10 тис. USD в місяць. Більш точна інформація відсутня.

Дата народження
26 березня 1993
Країна
Україна
Соцмережі