Дата народження
23 червня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
914

Анастасія Красносільська

Красносільська Анастасія Олегівна: кандидат в народні депутати від партії "Слуга народу"

Анастасія Олегівна Красносільська - молода підприємниця, яка останні кілька років займалася антикорупційною політикою, а зараз балотується в парламент від пропрезидентської партії "Слуга народу".

Біографія

Анастасія Красносільська народилася 23 червня 1984 року в Києві. Вважається експертом з питань боротьби з корупцією, а також з реформ в судовій та правоохоронній системах. З червня 2019 року входить до Національної ради з питань антикорупційної політики. Балотується в народні депутати від партії "Слуга Народу" під номером вісім. Активно веде особисту сторінку в Фейсбуці.

Сім'я

Офіційно незаміжня, дітей не має. Очевидно, живе разом з Радіним Мирославом Миколайовичем - власником ТОВ "Ю.ДЖ.ПРОДАКТС", якого вказала у своїй декларації.

Освіта

Вивчилась на юриста в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. Потім здобула другу вищу освіту в сфері політології в КНУ ім. Тараса Шевченка.

Кар'єра

З 2012 року Анастасія Красносільська займається підприємницькою діяльністю і координацією проєктів компанії "Український незалежний центр політичних досліджень". Входила в робочу групу Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

У 2016 році очолила деякі програми в Центрі протидії корупції. Була членом делегації України в антикорупційній Групі Ради Європи (GRECO).

Виступаючи експертом у сфері податкового законодавства, Красносільська стала одним із активних учасників програми зі створення Вищого антикорупційного суду України.

У нинішній час жінка, все ще зареєстрована як ФОП, на громадських засадах працює помічником нардепа від БПП Павла Різаненко, а також сама балотується в народні депутати. У Раду Анастасія йде від партії "Слуга народу" і входить в десятку перших кандидатів (№8).

https://www.youtube.com/watch?v=Fus_Krb7mUE

Декларація

За 2018 рік Анастасія Олегівна Красносільська задекларувала 3 квартири в Києві на 93, 94 і 94 кв.м, одне паркомісце на 10 кв.м, а також земельну ділянку в одному з селищ Бориспільського району площею 1500 кв.м. З усієї цієї нерухомості жінці належить тільки 20% однієї з квартир, інше майно записане на Радіна Мирослава, з яким вона живе під одним дахом.

З цінного рухомого майна Анастасія вказала у своїй декларації кішку Марусю, автомобіль Toyota Avensis 2006 р.в., а також Subaru Outback 2008 р.в., який отримала в безоплатне користування (швидше за все, від свого співмешканця).

Він також володіє 50% акцій компанії ТОВ "Еко-Прод-Технології" і 25-відсотковою часткою ТОВ "Ю.Дж.Продактс".

Доходи Красносільської за 2018 рік склали понад 538 тисяч гривень в "Центрі протидії корупції" та майже 20 тисяч гривень від зайняття підприємницькою діяльністю в громадській організації "Інститут політичної освіти". Є у кандидатки в нардепи і власні заощадження в розмірі 13 тисяч доларів.

Роком раніше Анастасія задекларувала лише часткове володіння квартирою в столиці площею 93 кв.м, квартиру в Ірпені на 65 кв.м, яка записана на Скопенко Катерину, ту ж Тойоту і кішку. Заробила вона за 2017 рік трохи менше - близько 415,5 тисяч гривень. Заощадження залишилися незмінними.

Дата народження
23 червня 1984
Країна
Україна
Соцмережі