Дата народження
04 травня 2002
Країна
Україна
Соцмережі

Анастасія Петрик

Співачка

Дата народження: 04.05.2002 р.

Рідне місто: Одеса

Анастасія Петрик народилася в абсолютно музичній сім'ї. Батько Насті - клавішник, мати - скрипалька, старша сестра - співачка. Зростаючи в такій атмосфері, вона увібрала в себе любов до музики і пішла по стопах старшої сестри.

Проявити свій талант і засвітитися перед численною аудиторією Настя змогла на телешоу «Україна має талант!». Потім Анастасія Петрик виступила на багатьох великих музичних конкурсах, які внесли вагомий вклад у її кар'єрний розвиток.

У 2010-му році вона завоювала перше місце на «Дитячій Новій Хвилі». Першість їй також дісталося на конкурсі «Молода Галичина». На «Чорноморських іграх» юній співачці дістався срібний приз.

У 2010-му році випустила два перших сингли. Вони отримали назви «Oh! Darling» і «I Love Rock 'n' Roll».

У 2012-му році Анастасія Петрик представила Україну на «Дитячому Євробаченні». За два дні до конкурсу Настя сильно захворіла. Проте це не завадило їй прекрасно виступити. На батьківщину їй вдалося привезти абсолютну перемогу. В аеропорту Настю зустрічали оркестр МВС, почесна варта, Марина і Петро Порошенки. Серед вітаючих також була Діана Дорожкіна - незмінний дизайнер концертних убрань Анастасії Петрик. Потім співачка відправилася на прийом до президента.

За період своєї творчості Анастасія Петрик заспівала з такими зірками шоу-бізнесу, як Філіп Кіркоров, Ані Лорак, Ніна Матвієнко і Леонід Агутін. Співачка також записала спільний трек з російським хіпхопера T-killah. Їх дуетна пісня отримала назву «Маленький солдат».

У 2015-му році Анастасія Петрик стала переможницею в номінації «Молодий талант року» престижної премії «Абсолютний Фаворит Успіху».

Голос юної Насті порівнюють з вокалом джазової ікони Елли Фітцджеральд. Метри українського і російського шоу-бізнесу пророкують юній співачці велике музичне майбутнє.

Про особисте життя Насті пресі поки невідомо.

Скандали

У 2014-му році на конкурсі «Нова хвиля» »Анастасія Петрик влаштувала істерику. Співачка розгнівалася, що гримери не хочуть наносити на неї макіяж. Крім того, гримери порекомендували дівчинці заплести косу і відзначили, що їй не личить довге волосся. Дівчинка почала кричати. Вона пригрозила, що зараз покличе батьків і рознесе всю гримерну кімнату. Коли співачка заплакала, їй нафарбували очі, як вона хотіла - з блакитними стрілками та блискітками на повіках.

Статок

Прибутки Насті Петрик ще не підраховані пресою.

Дата народження
04 травня 2002
Країна
Україна
Соцмережі