Дата народження
12 квітня 1994
Країна
Україна
Соцмережі

Анастасія Петришак

Відома скрипалька, яка виступає зі світовими зірками. Свою сольну кар'єру почала в Україні.

Дата народження:
12.04.1994 р.
Рідне місто:
Івано-Франківськ

Свій музичний шлях Анастасія Петришак почала у віці 5-ти років. Тоді вона вступила до музичної школи. Спершу дівчинка освоювала гру на фортепіано, а пізніше взялася за скрипку. Уже в перший рік свого навчання Настя почала сольно виступати на різних заходах. Незабаром вона стала перемагати на численних національних і міжнародних конкурсах.

У віці 11 років Анастасія Петришак переїхала в Італію. Там її музична кар'єра стала набирати більш стрімких обертів. Саме в Італії Настя почала відточувати свою майстерність гри на скрипці.

Коли Петришак виповнилося 15 років, її прийняли в Міжнародну академію вдосконалення скрипалів «Вальтера Штауфера». Пізніше вона долучилася до Музичної академії Кіджі.

Вищу освіту Анастасія Петришак отримувала в Консерваторії ім. Арріго Бойто. Пізніше Настя здобула вищу спеціалізацію скрипалів у Міжнародній фортепіанній академії. Потім дівчина удосконалювала свою майстерність в Інституті Клаудіо Монтеверді.

Закінчивши всілякі авторитетні музичні ВНЗ Італії, Анастасія Петришак не втихомирила свій академічний перфекціонізм. Вона продовжила навчання у провідних майстрів гри, таких як Захар Брон, Борис Давидович Бєлкін і П'єр Амуайяль.

Свою кар'єру Петришак почала ще в Україні. Дівчинка активно гастролювала в складі музичних колективів. Як солістка оркестру Анастасія вперше виступила в 15 років. Це відкрило перед нею можливості грати у великих театрах.

У 2012-му році дівчина перемогла на конкурсі «Кращі випускники консерваторій та музичних шкіл-2011» в Італії. Через 2 роки Настя була визнана однією з кращих студентів музичних ВНЗ Італії.

За свою кар'єру Анастасія Петришак виступала з багатьма знаменитими виконавцями. Серед них: Софія Губайдуліна, Джанлуїджі Джельметті, Рокко Філіппіні, Сальваторе Аккардо і Федеріко Лонго. Варто зазначити, що з 15-ти років вона співпрацює з Андреа Бочеллі. Разом з ним Анастасія виступає на багатьох зарубіжних концертах як гостя-солістка.

Крім усього іншого, Анастасія Петришак часто співпрацює з благодійними шоу. У 2015-му році вона брала участь у проекті «Велика таємниця», творцем якого є Папа Франциск.

Регулярно Анастасія Петришак з'являється на таких шоу, як «Питання про Моцарта» і концертах в пам'ять про Голокост.

У 2016-му році Петришак зіграла концерт Нікколо Паганіні в театрі «Карло Феліче». Твори генія вона виконувала на скрипці «Il Cannone». Варто зазначити, що саме на цьому інструменті грав сам маестро Паганіні.

Особисте життя

Інформація про сімейний статус Анастасії не представлена у відкритих джерелах.

Статок

Інформація про доходи Анастасії Петришак відсутня.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\18-21.06\20.06\Анастасия Петришак.jpg
Дата народження
12 квітня 1994
Країна
Україна
Соцмережі