Дата народження
21 квітня 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Заслужена артистка України, співачка,

Дата народження: 21.04.1987 р.

Рідне місто: Київ

Настя народилася в незвичній сім'ї з українськими, російськими і японськими коренями. У Другій світовій війні її дідусь добрався до Берліна. Його розпис виднівся на стіні Рейхстагу.

З дитинства Анастасія Приходько захоплювалася музикою. Коли їй виповнилося 15 років, вона претендувала на участь в групі «ВІА Гра», але не пройшла кастинг і пішла вчитися. Якісну музичну освіту за класом народного вокалу вона отримала в КІМ ім. Р. Глієра. Також дівчина закінчила КНУ культури та мистецтв.

Анастасія Приходько брала участь у багатьох фестивалях. У 2007-му році вона перемогла в російській «Фабриці зірок». Успішний дебют на ТБ приніс співачці контракт з продюсером Костянтином Меладзе.

У 2009-му році Анастасія Приходько представила Росію на «Євробаченні». З піснею «Мамо» вона посіла 11-е місце.

У 2012-му році співачка випустила дебютний альбом «Зачекалася».

З 2014-му року Анастасія Приходько почала виступати в зоні АТО, підтримуючи своїми піснями бойовий дух українських солдатів. На своїй сторінці в Facebook співачка попрощалася з Росією, зазначивши, що від цієї країни їй нічого не потрібно. Співачка відмовилася від всіх російських нагород.

У 2015-му році Анастасія здійснила гастролі у США. Всі зібрані кошти були відправлені на допомогу українцям, постраждалим в зоні АТО. В одному з інтерв'ю Анастасія Приходько повідомила, що більше не виступає в Росії, оскільки своє майбутнє пов'язує лише з Україною.

Особисте життя

У співачки був роман з абхазьким підприємцем Нурі Кухілаві. 4-го квітня 2010-го року у пари народилася дочка Нанна. Через 3 роки Анастасія розлучилася з коханим.

Незабаром, в тому ж 2013 му році, співачка вийшла заміж. Через 2 роки Анастасія народила сина.

Скандали

У 2014-му році російський телеканал «НТВ» зняв фільм «Ще 17 друзів хунти». Однією з подруг, на думку творців картини, виявилася Анастасія Приходько. У фільмі її називають невдячною фашистською.

У 2018-му році співачка опублікувала в Facebook відеозвернення. У ньому вона повідомила, що міністр культури Євген Нищук запропонував їй знятися в соціальному ролику. Після його публікації з'ясувалося, що відео створене для передвиборної кампанії Петра Порошенка. Міністр зазначив, що також не знав про пропагандистський характер відео. В адміністрації президента припустили, що між сторонами виникло непорозуміння.

У 2018-му році Анастасія дала інтерв'ю, в якому назвала Росію тупою і жирною, а росіян - козлами.

Статок

Інформація про прибутки Анастасії Приходько відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
21 квітня 1987
Країна
Україна
Соцмережі