Дата народження
15 лютого 1959
Країна
Молдова (Республіка)
Соцмережі

Анатолій Барбакару

Український тележурналіст, літератор, автор і виконавець пісень у стилі російського шансону, професійний картковий гравець за часів Радянського Союзу.

Дата народження:
15.02.1959 р.
Рідне місто:
Бендери, Молдова

Анатолій Барбакару - український журналіст і літератор. Він також відомий як виконавець власних пісень в стилі російського шансону.

Анатолій ріс у школі-інтернаті. Після він переїхав до Одеси. Там хлопець вступив у технологічний інститут.

У студентські роки Анатолій Барбакару став приділяти багато часу спорту. Зокрема, він активно зайнявся волейболом.

У 1980-му році Анатолій став професійним картковим гравцем. 10 років він був в азартному світі.

У 1982-му році хлопець зовсім несподівано подався в актори. Протягом двох років він грав у театральній студії.

У 1990-му році Анатолій Барбакару почав вести лекції в організації «Знання». На цій посаді він працював 2 роки. У 1992-му році Барбакару зробив собі пластичну операцію і почав нове життя. Він відрікся від карт і авантюр. Новим полем діяльності Анатолія стала кримінальна журналістика.

Пізніше він почав складати та виконувати пісні в стилі російського шансону.
У 2003-му році він випустив дебютний альбом. Платівка отримала назву «Записки шулера, 15 років».

Анатолій Барбакару також проявив себе як сценарист. Він брав участь у створенні кінострічки «Консервація». Пізніше він прилучався до постановки сцен картин «Рейки щастя» і «Ліквідація».

Анатолій також став постійним експертом і учасником топового російського шоу «Пусть говорят» і програми «Інтуїція». Його часто запрошують в ефір телепередачі «Основний інстинкт» і поліцейського ток-шоу «Дільниця».

У 2011-му році Анатолій Барбакару став ведучим програми «Джентльмени на дачі» (канал «ICTV»). Метою шоу було перевиховання ув'язнених. Пізніше цю програму транслювали на російському каналі «Перець».

У 2013-му році на екранах з'явився серіал «Шулер». Він був поставлений за мотивами твору Анатолія Барбакару. У цьому багатосерійному фільмі колишній азартний гравець зіграв другорядну роль.

Особисте життя

Анатолій 5 разів був одружений.

Скандали

Барбакару перебував у всесоюзному розшуку. У результаті «картковий артист» потрапив за ґрати. У висновку він провів 2,5 року за дармоїдство.

Повернувшись на свободу, Анатолій Барбакару зробив пластичну операцію.
Роки, проведені у в'язниці, залишили на ньому незгладимий відбиток. Досвід азартного гравця та в’язня сильно позначився на його подальшій творчості.

Статок

Інформація про доходи артиста не представлена ​​в пресі.

Дата народження
15 лютого 1959
Країна
Молдова (Республіка)
Соцмережі