Дата народження
26 листопада 1959
Країна
Україна

Анатолій Федорчук

Федорчук Анатолій Соловйович: бориспільський міський голова посперечався із Зеленським через фекалії

Федорчук Анатолій Соловйович - мер міста Бориспіль, довгий час працював у правоохоронних органах. Дискутував із Володимиром Зеленським із приводу місцевих озер, забруднених фекаліями.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра і бізнес
  5. Компромат та чутки
  6. Декларація
  7. Видео

Біографія

Федорчук Анатолій народився 26 листопада 1959 року в селі Малий Скнит, що знаходиться у Славутському районі Хмельницької області. 

Освіта

Після закінчення середньої школи у 1978 році, був призваний до лав Радянської армії. Після проходження служби і повернення додому Анатолій вступив до Київського державного педагогічного інституту ім. М. Горького. 

В цьому вишв він отримав диплом вчителя за фахом Історія. 

Сім'я

Дружину Анатолія Федорчука звуть Наталія.

Вона працювала у Фінансовом управлінні виконавчого комітету Бориспільської міської ради. 

Подружжя Федорчуків має дочку Олену.

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочав у 1985 році після закінчення інституту. 

Протягом двох років працював за фахом у середній школі міста Бориспіль вчителем історії.

Потім  кардинально змінив напрям діяльності.  Анатолій почав служити у правоохоронних органах та присвятив їм п'ять років. 

Наступні чотири роки він працює в охороні. Спочатку начальником відділу безпеки, а згодом - заступником гендиректора із персоналу ЗАТ «ПентоПак» - організації, яка займається виробництвом ковбасних оболонок. На цьому підприємстві Анатолій Соловйович працює із 2002 по 2006 рік.

Після виборів у місцеву раду, коли Анатолій Федорчук балотувався як висуванець від Блоку Юлії Тимошенко у 2006 році, переміг свого опонента та зайняв пост мера мiста Бориспіль. 

На наступних виборах, котрі відбулись у 2010 році, голову міста Бориспіль та його виконавчий комітет переобрали від «Партії регіонів», з якої Федорчук вийшов враховуючи революцію 2014 року.

Анатолій Соловйович, який балотувався від партії «Наш край», дотепер є головою міської ради Борисполя у шостому скликанні.

Компромат та чутки

Найгучніший скандал, пов'язаний із мером Борисполя, розгорівся в 2015 році.

Причина скандалу була пов'язана з тим, що голова міста вирішив передати 20 гектарів міської землі ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен»- дочірньому підприємству «Кондитерської корпорації «Рошен», яке належало на той момент чинному президенту України Петру Порошенку, повідомляє КiевВласть.

Міська рада проголосувала за те, щоб земля була виділена без проведення аукціону. Таке рішення було пояснено тим, що це робилося для потенційного інвестора, оскільки інші способи залучення бізнесу в місті не працюють.

Ще один скандал був пов'язаний із очищенням водойм. 

На питання президента: куди поділися виділені гроші і чому не вирішені проблеми з місцевим водоймами градоначальник відповів, що забруднення водойм пов'язане з низьким рівнем життя населення. Гроші він не краде, і для достовірності своїх слів запропонував звернутися в правоохоронні органи, щоб провести перевірку витрат мерії. 

Декларація

За даними електронної декларації, у Федорчука є ділянка землі площею 1000 квадратних метрів, житловий будинок на 214 квадратних метрів і гараж загальною площею 27,60 кв.м. А також недобудована будівля. Все задекларовано на градоначальника і знаходиться в місті Бориспіль Київської області.

Заробітна плата за основним місцем роботи за рік у Федорчука склала 637 тисяч 757 гривень. Відсотки від банківських рахунків і пенсія в загальній сумі склали 95 тисяч 991 гривню.

Кошти на банківських рахунках склали 16 тисяч 469 доларів США, та 78  тисяч 210 гривень.

Видео

https://www.youtube.com/watch?v=qLKESvLja2A&feature=youtu.be 

Дата народження
26 листопада 1959
Країна
Україна