Дата народження
04 грудня 1959
Країна
Україна
Соцмережі

Анатолій Єрема

Креативний продюсер телеканалу 1+1. Виховує доньку та сина, зі своїм партнером живе в Iрпiні.

Дата народження:
04.12.1959 р.
Рідне місто:
Чернівці

Анатолій Єрема народився в сім'ї педагогів. Його дитинство пройшло в селі Кам'янка.
Його великим хобі був збір лікарських рослин. Батьки були переконані, що ростять майбутнього біолога. Але Толя мріяв про кар'єру журналіста. Утілювати це бажання хлопчик почав досить скоро.

Ще навчаючись у 6-му класі, Толя опублікував свою першу статтю. Матеріал вийшов у газеті «Будівельники комунізму». Незабаром хлопець став позаштатним кореспондентом цієї газети. Через деякий час Анатолій Єрема почав співпрацювати з кількома виданнями.

Здобувши середню освіту, юнак переїхав до Києва. Там він вступив на факультет філології. Пізніше він став поглиблено вивчати слов'янську культуру.

Деякий час Анатолій Єрема працював учителем у загальноосвітніх школах, а також гідом-перекладачем.

З 1984 по 1990 рік він займав посаду молодшого наукового співробітника в Інституті мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. Максима Рильського НАН України.

У 1993 році Анатолій переїхав до Кракова, де викладав українську мову в Ягеллонському університеті. Через два роки він залишив цю посаду і повернувся на Батьківщину.

З того моменту він став працювати на телебаченні. Правда, повернутися в журналістику Анатолію довелося всього на один рік.

У 1996-му році він переїхав до США. Там Ярема почав викладати українську мову в Пенсільванському університеті.

У 1997-му році він став помічником прес-аташе посольства США в Україні.

У тому ж році Анатолій Єрема почав свою кар'єру на телеканалі «1+1».

У 2006-му році він обійняв пост режисера і генерального продюсера цього каналу.

Особисте життя

Анатолій Єрема був одружений. У шлюбі з жінкою він прожив 12 років. У цьому союзі народилося троє дітей: син і дві дочки.

У 2012-му році син телеведучого Андрій зробив свого батька дідусем. Про це Анатолій повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Як розповів Анатолій, причиною розлучення з дружиною стало усвідомлення його сексуальної орієнтації. В один момент він відчув, що надає перевагу чоловікам. 

Після розлучення ведучий розпочав стосунки з чоловіком. Про свої «блакитні» романи він вважає за краще не розповідати.

Скандали

Анатолій Єрема став одним із перших зірок українського шоу-бізнесу, який відкрито заявив про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Популярний телеведучий підтримує ЛГБТ-рух. Він бере участь у багатьох акціях, спрямованих на захист прав людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Статок

Інформація про доходи телеведучого не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
04 грудня 1959
Країна
Україна
Соцмережі