Дата народження
04 червня 1967
Країна
Україна

Анатолій Клячук

Клячук Анатолій Афонійович: рівненський фіскал, якому вдалося уникнути люстрації

Клячук Анатолій Афонійович - головний претендент на посаду очільника Рівненської державної фіскальної служби, якому вдалося уникнути люстрації завдяки тісним зв’язкам з бізнесменом. 

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Новини
6. Декларація

Біографія 

Народився Клячук Анатолій Афонійович в селі Хрінники, що на Рівненщині, 4 червня 1967 року.

Освіта

У 1985 році був призваний проходити військову службу в Збройних Силах України.

Диплом економіста здобув у 1992, закінчивши Тернопільський інститут народного господарства.

Сім’я

Одружени з Клячук Ольгою Тимофіївною. Спільно пара виховує сина Олега та доньку Юлію. 

Кар’єра

У 1992 році Клячук Анатолій Афонійович влаштувався працювати контролером-ревізором ІІ категорії відділу ревізій бюджетних установ  Контрольно-ревізійного управління у Рівненській області.

Вже через рік Клячук влаштувався старшим державним податковим інспектором в обласний апарат державної податкової служби Рівненщини. До 2014 року працював на посаді заступника голови. 

У серпні 2014  року Клячук Анатолій Афонійович був призначений на посаду першого заступника начальника  Головного управління Міндоходів у Рівненській області, а вже через два місяці обійняв посаду першого заступника начальника  Головного управління ДФС у Рівненській області. Радник податкової та митної справи І рангу.

Новини 

У 2014 році Міністерство юстиції оприлюднило список посадових осіб ДФС, які, за результатами перевірки міністерством щодо виконання вимог Закону України «Про очищення влади», мали бути звільнені, серед них опинилося і прізвище Клянчука Анатолія Афонійовича.

Вже в жовтні 2015 року Клячук був звільнений з посади. У січні 2016 року він звернувся до суду, аби його поновили на займаній посаді та зобов’язали Державну фіскальну службу компенсувати заробітну плату за час відсутності його на роботі. Рівненський окружний адміністративний суд погодив клопотання Клячука і поновив його на посаді, і хоч ДФС намагалася оскаржити рішення суду, Клячук продовжив і далі працювати в податкових органах. 

Подейкують, що Клячуку удалося уникнути люстрації завдяки його тісним стосункам із бізнесменом Юрієм Фалком, який має зв’язки з впливовими фіскалами.

Крім того, Клячука Анатолія Афонійовича називають держслужбовцем, під керівництвом якого його підопічні беруть хабарі у представників бізнесу.

Декларація 

У щорічній декларації за 2018 рік Клячук Анатолій Афонійович вказав, що володіє двома квартирами в Рівному площею 68,10 м. кв. кожна. Володіє він ними у спільній власності з дітьми та дружиною, кожному належить по 33,33%.

Дружина Клячука володіє чотирма земельними ділянками у Рівному (площа кожної 967 м.кв.).

Крім того, Клячук Анатолій Афонійович вказав об’єкти незавершеного будівництва, а  саме чотири будинки (площа кожного 443, 79 м.кв, по одному кожному із членів сім’ї).

Родина Клячуків має чотири автомобілі CHEVROLET VOLT 2016 р.в., вартість яких 280 тисяч гривень кожен. По одному мають всі члени родини. 

Із цінних паперів перший заступника начальника  Головного управління ДФС у Рівненській області вказав акції у ВАТ "Рівнеазот", які має кожен із його членів сім’ї порівну. 

Із доходів Клячук Анатолій Афонійович вказав пенсію дружини, яка склала 16 тисяч 910 гривень. Ще 28 тисяч 800 гривень дружині приніс дохід від надання в оренду майна і 220 тисяч склав дохід від відчуження рухомого майна ( крім цінних паперів та корпоративних прав)

За 2018 рік Клячук Анатолій заробив 274 тисячі 888 гривень, ще 500 грн  склали виплати чи відшкодування, які здійснюються професійними спілками своїм членам. Пенсія - 27 тисяч 474 гривень, державна та соціальна матеріальна допомога - 14 тисяч 400 гривень, вартість дарунків, призів - 100. 

Син Олег на основному місці роботи за 2018 рік отримав 94  тисяч 407 гривень, донька - 66 тисяч 996 гривень. Обоє вони працюють в РВ ФДМУ по Рівненській області. 

Дата народження
04 червня 1967
Країна
Україна