Дата народження
25 березня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Анатолій Костюх

Костюх Анатолій В'ячеславович: закарпатський журналіст і політолог, який став "слугою народу"

Костюх Анатолій В'ячеславович перед тим, як стати нардепом встиг попрацювати на телебаченні, фахівцем з комунікацій, головним редактором і навіть створити гандбольну команду.

Біографія

Костюх Анатолій В'ячеславович народився 25 березня 1988 року в місті Ужгород. Проживає в селі Сторожниця Закарпатської області.

Освіта

Диплом політолога Анатолій Костюх отримав в 2010 році в Ужгородському національному університеті.

Сім'я

Анатолій Костюх одружений. Дружину звуть Юлія. Родом із Запоріжжя. Вона також отримала вищу освіту в Ужгородському національному університеті. Вивчала облік і аудит.

У пари є двоє дітей.

Кар'єра

Анатолій Костюх був співробітником ужгородського телеканалу "Тиса-1". Вів програми студії "Експеримент". Очолював редакцію закарпатського тижневика "Срібна Земля". 

З вересня 2018 по липень 2019 року він працював над власним авторським проєктом "Їжак UA" - першим закарпатським інтернет-телеканалом.

Анатолій працював в Управлінні поліції охорони в Закарпатській області у якості спеціаліста з комунікацій.

Костюх - лектор "Вуличного університету". Він був ректором відділу Карпатського університету ім. Августина Волошина. Також Анатолій є одним з засновників та ексгравцем чоловічого гандбольного клубу "Карпати", який базується в Ужгороді.

Анатолій був головою обласної молодіжної організації політичної партії "УДАР".

У 2015 році взяв участь у виборах до міської ради Ужгорода. Балотувався по мажоритарному округу у якості кандидата від партії "Україна соборна".

На президентських виборах 2019 року Анатолій Костюх був довіреною особою кандидата Володимира Зеленського. У тому ж році взяв участь і у парламентських виборах. Анатолій став сімдесят п'ятим у списку партії "Слуга народу". За результатами виборів місце Костюха виявилося прохідним і він став народним депутатом дев'ятого скликання.

Компромат

Анатолій Костюх в серйозних скандалах чи корупційних схемах замішаний не був.

Декларація

Електронної декларації новообраний депутат не подавав.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Відео

Дата народження
25 березня 1988
Країна
Україна
Соцмережі