Дата народження
17 червня 1978
Країна
Україна

Анатолій Новак

Заступник Директора Національного антикорупційного бюро України. Одружений, двоє дітей.

Дата народження:
17.06.1978 р.
Рідне місто:
село Малий Мидськ (Рівненська область)

Після школи Анатолій Новак відслужив в армії та подався у ВШ СБУ. Набагато пізніше він отримав три вищі освіти за спеціальностями економіста, психолога і юриста. Новак також отримав ступінь кандидата економічних наук.

Свою кар'єру Анатолій почав у 1999-му році. З того моменту по 2003-й рік він працював у комерційних структурах. Після цього Анатолій Новак перейшов у структуру СБУ.

У 2015-му році Новак пішов зі Служби безпеки України та став заступником голови Національного антикорупційного бюро.

Особисте життя

Анатолій Новак одружений з Катериною Одажиу. У пари двоє дітей: син Микола та донька Олександра.

Скандали

НАБУ було створене для боротьби з корупцією, але замість цього його керівники створили нову корупційну вертикаль. Анатолій Новак прийняв у цьому аж ніяк не пасивну участь. Його численні приятельські зв'язки з чиновниками, великими підприємцями й олігархами дозволяють їм уникнути покарань за фінансові злочини.
Яскравим прикладом служить Сергій Тупальський, який встановив свої закони та корупційні порядки на київській митниці. Виходити сухим з води йому допомагає Анатолій Новак. Як з'ясували журналісти, Анатолій і Сергій — вихідці з одного села і друзі дитинства. Вони вчилися і професійно розвивалися буквально пліч-о-пліч. Хлопці навчалися в одній школі, разом відслужили в прикордонних військах, а після студіювали в школі СБУ. Новак і Тупальський є співзасновниками спортивного клубу «Базальтова скеля».

Чергова панібратська історія у 2017-му році вчинила неймовірний скандал навколо Анатолія Новака. Тоді на допит в НАБУ прибув яєчний барон Олег Бахматюк. Інтерв'ю з пристрастю проводив Новак. Журналісти помітили, що курячий олігарх зайшов у будівлю абсолютно тверезим, а покинув її надмірно п'яним.

Пізніше Анатолій Новак з'явився на святкуванні дня народження Бахматюка. Володар золотих яєць представив Новака гостям як близького друга. Анатолій у свою чергу повідомив, що у Бахматюка проблем з НАБУ не виникне. Пізніше проблеми виникли, але не у Бахматюка, а у НАБУ.

Підпилий Анатолій Новак вступив у словесну перепалку з іншим гостем вечірки — бізнесменом Ігорем Петрашком. У результаті розгніваний НАБУшник відкрив стрілянину.

Коли інформація про п'яні подвиги Новака заполонила ЗМІ, він вирішив розповісти свою правду.

Анатолій Новак визнав, що візит на свято до Бахматюка — велика помилка. Він також виправдався: «З Бахматюком пив, але я не знав, що він мудак». Керівник НАБУ констатував, що яєчний король запросив його, щоб «по-ідіотськи козирнути зв'язками» перед гостями. Новак пояснив, що з пістолета «не шмаляв», але конфлікт «з цим мудаком» (Ігорем Петрашком) дійсно був.

За розголошення в ЗМІ чесний антикорупціонер пообіцяв проблеми бізнес-структурам Бахматюка.

Але не тільки такими скандалами прославлений Анатолій Новак. Незабаром після отримання посади він, очевидно, відчув свою міць і безмежну значущість, і щоб підкреслити свою величезну гідність, образив жінку.

У 2015-му році сталося неймовірне — Аліса Юрченко, журналістка, член громадської ради та конкурсної комісії при НАБУ посміла перечити Анатолію Новаку. Вона не підтримала кандидатуру його ставленика — Олексія Хижняка. За такої обурливий вчинок Анатолій Новак обізвав дівчину “скотиною”. Після цього всі зрозуміли, що у цього хлопця шпаги за поясом немає.

Аліса Юрченко звернулася зі скаргою до начальника НАБУ, але на кадрову політику це ніяк не вплинуло. Можливо, Артем Ситник не побачив у поведінці підлеглого нічого особливого.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, зарплата Анатолія Новака становила 1458203 грн. У готівці він зберігає 900 тис. грн.

Антикорупціонер володіє земельною ділянкою і приватним будинком. Йому також належать елітний годинник бренду «Montblanc».

Новак катається на військовій техніці, а саме «БРДМ-2ХРБ». Також йому належить мотоцикл «КМЗ ДНЕПР 11» (1988 року випуску). Основні доходи та 4 автомобілі записані на дружину антикорупціонера.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\18-22.03\19.03\Анатолий Новак.jpg


Дата народження
17 червня 1978
Країна
Україна