Дата народження
24 жовтня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
236

Андре Тан

Фешн-дизайнер

Дата народження: 24.10.1982 р.

Рідне місто: селище Слобожанське (Харківська область)

Відомий як Андре Тан, народжений як Тищенко Андрій Миколайович. Свій псевдонім він придумав в 11 років. Тоді ж хлопець приєднався до гуртка крою та шиття.

У 1998-му році Андре Тан вступив до Харківського текстильного технікуму на факультет моделювання. Вищу освіту він здобув у Київському університеті технологій та дизайну.

У 1999-му році відбувся дебютний показ колекції від Андре Тана. Роботи молодого дизайнера досить вразили громадськість. Так почався злет популярності модельєра. У 2000-му році дизайнер створив свій бренд, названий на честь себе. Так Україна і світ змогли приміряти стильний одяг, взуття та аксесуари під торговою маркою «Аndre TAN».

У 2001-му році на церемонії «Сезони моди» Андре Тан став володарем спеціального призу «Погляд у майбутнє».

У 2002-му році колекція від Андре Тана вперше постала на престижній події Ukrainian Fashion Week.

У 2006-му році модельєр представив новий напрям у фешн-індустрії. Він отримав назву Smart Coutur. Одяг цієї колекції був створений у співпраці з компанією «Sumsung Electronics». У стильні вбрання гармонійно інтегровані смартфони нової лінійки бренду. Спеціально для нових смартфонів дизайнер створив вишукані аксесуари ручної роботи.

У 2008-му році модельєр став ведучим телешоу «Про Fashion».

У 2010-му році Андре Тан став учасником телепроекту «Велике перевтілення» (канал «1+1»).

У 2017-му році Андре Тан знявся в програмі «Модель XL».

З 2017 го року модельєр не використовує натуральне хутро в своїх колекціях. Це обумовлено гуманістичними міркуваннями та прагненням зберегти гармонію природи.

Андре Тан є володарем численних престижних нагород. Його творіння з'являються на подіумах світових столиць. Одяг від Андре Тана успішно продається як в Україні, так і за кордоном.

Андре Тан вважається одним з найуспішніших українських дизайнерів.

Особисте життя

Модельєр одружений з Аліною Харечко, українською підприємницею. 20-го березня 2016- го року в родині народилася дочка.

Скандали

У 2017-му році в ЗМІ повідомили, що Андре Тан продовжує продавати свою продукцію в Криму. Андре Тан спростував цю інформацію. В офіційному повідомленні говорилося, що до березня 2014-го року одяг від Андре Тана був представлений ​​на півострові. Але після цього періоду дизайнер перестав вести бізнес в Криму.

Статок

Доходи дизайнера не опубліковані в ЗМІ.

Дата народження
24 жовтня 1982
Країна
Україна
Соцмережі