Дата народження
12 грудня 1964
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Андрєєв

Андрєєв Андрій Андрійович: депутат Вінницької міської ради та власник найбільшого у місті торгово-розважального центру

Андрєєв Андрій Андрійович - у 2016 році збирався організувати у ТРЦ "Мегамолл" концерт Потапа та Насті Каменських, що викликало протест у патріотичних активістів, які не хотіли бачити артистів, які виступали у Росії.

Біографія

Андрій Андрійович Андрєєв народився 12 грудня 1964 року у місті Лубни, Полтавської області.

Освіта

У 1988 році Андрій отримав диплом за спеціальністю «Авіаційне устаткування» у Київському вищому військовому авіаційному інженерному училищі.

Сім’я

Андрєєв одружений. Обраницю звуть Людмила. Вона займається підприємницькою діяльністю та працює в ТОВ "Трейдленд".

У подружжя двоє синів: Артем та Антон.

Кар'єра

До 2001 року Андрєєв працював у рідному училищі на різних посадах від інженера лабораторії до молодшого наукового співробітника. Потім він став заступником директора ТОВ "Трейдленд". Андрій володіє найбільшим торгово-розважальним центром Вінниці "Мегамолл".

Андрєєв має частку у статутному фонді:

  • ТОВ "Картошка" (99,5%, діяльність ресторанів, надання послуг харчування);
  • ТОВ "Дастор-Ужгород (90%, роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами);
  • ТОВ "А.В.П." (59,7%, неспеціалізована оптова торгівля);
  • ТОВ "Дастор Захід" (5%, інші види оптової торгівлі);
  • ТОВ "Трейдленд" (20%, надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна);
  • ТОВ "Альфа-Строй-АБЗ" (20%, будівництво житлових і нежитлових будівель);
  • ТОВ "Білінга" (100%, діяльність ресторанів, надання послуг харчування).

У 2015 році Андрій став депутатом Вінницької міської ради від БПП "Солідарність" (територіальний округ № 49). Він є членом постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Компромат

За даними громадського руху "Чесно", за даними декларацій за 2016 рік, Андрєєв був найбагатшим депутатом міської ради Вінниці. При цьому він мав скромну зарплату - менше 50 тисяч гривень на рік. 

"Його корпоративні права та заощадження у сумі складають 94 млн грн, з яких 90% - внески в статутні фонди підприємств".

Тоді ж він опинився на вершині списку найбільших боржників Вінницької міської ради. "Він позичив 29 мільйонів, які вніс у статутний фонд своїх підприємств". Ці кошти йому надав Сергій Заставнюк. Він є підприємцем та помічником народного депутата Роберта Горвата.

У 2016 році у вінницькому ТРЦ "Мегамолл" вибухнув скандал, коли активісти протестували проти виступу дуету Потапа та Насті Каменських. Ініціатором заходу був депутат Андрєєв. Вінницька територіальна організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" засудила дії Андрєєва.

БПП також поінформував "громадськість та представників засобів масової інформації, що депутат Андрій Андрєєв, ініціатор концерту, не є членом політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", а тільки - член фракції у Вінницькій міській раді ".

Декларація

У березні 2019 року Андрій Андрєєв опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє двома земельними ділянками (6000 та 2200 кв.м.) у Калайдинці на Полтавщині. Там же у нього є житловий будинок (51,6 кв.м.). У Вінниці Андрєєв має одну квартиру (114 кв.м.).

У селі Петрушки Київської області у його дружини задекларована ще одна ділянка землі (2235 кв.м.). Прописаний Андрій у київській квартирі (60,4 кв.м), яка оформлена на одного з синів.

З цінного рухомого майна Андрєєв задекларував наручний годинник швейцарського виробництва у кількості двох штук. Людмилі належить каблучка та сережки з дорогоцінного металу з дорогоцінними каменями. Депутат пересувається на автомобілі Lexus RX 350 2006 року випуску. Його дружина - на Toyota RAV4 2005 року випуску.

За 2018 рік депутат заробив 1,1 мільйона гривень (зарплата, підприємницька діяльність та дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав). Людмила Андрєєва поповнила сімейний бюджет на 998,7 тисячі гривень.

У банку Андрєєв зберігає всього 149 доларів, його дружина - 436 євро і 849 доларів. Готівковими коштами вінницький депутат задекларував - 102,8 тисячі гривень та 240 тисяч доларів, у дружини - 140 тисяч гривень і 80 тисяч доларів.

Посилання

Facebook

Дата народження
12 грудня 1964
Країна
Україна
Соцмережі