Дата народження
23 червня 1969
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Антонищак

Політик, громадський діяч, депутат ВР (VIII скликання)

Дата народження: 23.06.1969 р.
Рідне місто:
Новий Розділ (Львівська область)

Закінчивши школу, Андрій Антонищак вступив до Львівського технікуму механічної обробки деревини. Там він освоював професію техніка-технолога меблевого виробництва.

Набагато пізніше, а саме у 2005-му році, Антонищак продовжив навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом. У цьому ВНЗ він вивчав «управління персоналом і бізнесом».

Свій кар'єрний шлях Андрій Антонищак почав в 1991-му році. Тоді він працював в невеликих компаніях Нового Роздолу.

На початку 2000-х рр. майбутній нардеп зайнявся приватним підприємництвом. Цю діяльність він поєднував з роботою в декількох громадських організаціях.
Під час Євромайдану Андрій Антонищак брав активну участь у подіях революції.

Пізніше Антонищак брав участь у військових діях АТО.

На парламентських виборах 2014 він здобув перемогу. У Верховну Раду Андрій Антонищак пройшов від партії «Блок Петра Порошенка».

Особисте життя

Андрій Антонищак перебуває у шлюбі. У пари двоє дітей.

Скандали

Андрій Антонищак голосував за прийняття скандального закону про конвертацію кредитів валютних позичальників. Правда, пізніше він відкликав свій голос.

Водіння в нетверезому стані – один з гріхів Антонищак. Особливого резонансу досяг один з таких епізодів, завдяки старанням львівського депутата Ігоря Зінкевича.

Інцидент стався в серпні 2017-го року, в Кам'янка-Бузькому районі Львівської області. На трасі Київ-Чоп поліція затримала Андрія Антонищак. З'ясувалося, що він керував автомобілем у нетверезому стані.

Розголосу події надав Ігор Зінкевич. Про затримання він повідомив на своїй Facebook-сторінці. Пізніше він розповів журналістам, що в момент затримання перебував безпосередньо на місці події.

Львівський нардеп також уточнив, що Андрій Антонищак поводився неадекватно, тому поліція вирішила провести алкотест. Антонищак відмовлявся від такої експертизи.

Ігор Зінкевич зазначив, що без тесту було зрозуміло: водій добряче п'яний. В результаті поліція затримала порушника. Згідно із законодавством, йому загрожує конфіскація водійських прав.

У поліції відмовилися коментувати цей випадок, посилаючись на закон про конфіденційність особистих даних.

У 2018-му році Андрій Антонищак потрапив до російського санкційного списку.

Статок

Зарплата депутата у 2016-му році склала 138 399 грн. Трохи більше Андрій Антонищак зберігає в готівці, а саме 150 тис грн.

Йому належить земельна ділянка площею 647 м2. Антонищак є співвласником квартири в Новому Роздолі. Її площа становить 43,12 м2.

Народний слуга катається на автомобілях Volkswagen Passat і Skoda Octavia.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\15-18\16\Андрей Антонищак.jpg
Дата народження
23 червня 1969
Країна
Україна
Соцмережі