Дата народження
06 листопада 1982
Країна
Україна
Соцмережі
189

Андрій Балонь

Балонь Андрій Богданович: колишній міліціонер і новий голова Кіровоградської області

Балонь Андрій Богданович - дванадцять років працював у структурах МВС, потім став заступником голови Херсонської ОДА, а у жовтні 2019 року очолив Кіровоградську область.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Андрій Богданович Балонь народився 6 листопада 1982 року у місті Стебник Львівської області.

Освіта

Андрій закінчив Дрогобицьку школу №16. У Балоня два дипломи: юриста (НУВС, 2003) і фінансиста (Інститут післядипломної освіти КНУ ім. Т. Шевченка, 2014 року).

Проходив навчання в Українській школі політичних студій.

Сім'я

Андрій Балонь одружений. Дружину звуть Ілона. Вона володіє третиною компанії "Медіа Південь" (друк продукції).

У Андрія та Ілони одна дитина - син Матвій.

Кар'єра

З 2003 по 2015 рік Андрій Балонь був співробітником правоохоронних органів. Він працював слідчим, заступником райвідділу, начальником відділу, першим заступником начальника обласного Управління МВС.

За дванадцять років, проведених на службі в міліції (поліції) Андрій Балонь працював у Львівській, Житомирській та Полтавській областях.

Крім того, Андрій Балонь займається викладацькою діяльністю. Він читав лекції на кафедрі державного управління і права полтавського Національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка, на кафедрі галузевого права Херсонського державного університету та на херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ. У червні 2016 року він зайнявся адвокатською діяльністю.

З травня 2017 році по квітень 2019 року Андрій Балонь обіймав посаду заступника голови Херсонської області. Відповідав за гуманітарні та фінансові питання, а також за взаємодію з правоохоронними органами.

З жовтня 2019 року призначений президентом України керувати Кіровоградською областю.

Компромат

У 2019 році Андрій Балонь потрапив у скандал через білборди напередодні президентських виборів. Фірма "Медіа Південь", яку за даними місцевих ЗМІ, створили подружжя Балонь, а також заступник начальника обласного СБУ Юрій Мотрук, розмістила близько сотні “незаконних рекламних конструкцій та активно агітувала за чинного на той момент президента Петра Порошенка.

Але не минуло й двох місяців з моменту зміни влади в країні, як колишні адепти Порошенко дружно «кинули» свого патрона і "перевзувшись в повітрі" зайнялися агітацією в зовсім іншій площині".

Декларація

У вересні 2019 року Андрій Балонь подав електронну декларацію про свої доходи за період з січня по серпень поточного року.

Власного рухомого і нерухомого майна у нового голови Кіровоградської області немає. Двома квартирами у Дрогобичі (83,6 кв.м.) та Києві (96,3 кв.м.) володіє Ілона Балонь. У Херсоні подружжя проживало в орендованій квартирі (130 кв.м.).

Дружина Андрія Балоня орендує також і автомобіль: Jaguar XF 2013 року випуску.

За вісім місяців 2019 року ексзаступник голови Херсонської ОДА отримав доходів на суму в 1,2 мільйона гривень. Велику частину цих коштів Андрій Балонь отримав за продаж рухомого майна. Дохід Ілони Балонь - це сорок тисяч гривень, отриманих нею у якості банківських відсотків.

У банку новий очільник Кіровоградщини зберігає 650 тисяч гривень, 7,4 тисячі євро і 64,6 тисячі доларів. У дружини на рахунках у банку - 53,3 тисячі доларів і 274 тисячі гривень.

Готівковими коштами він задекларував 153 тисячі гривень. У дружини - 181 тисяча доларів.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=h-vLYWqb8Rw 

Дата народження
06 листопада 1982
Країна
Україна
Соцмережі