Дата народження
22 квітня 1996
Країна
Україна
Соцмережі
967

Андрій Борячук

Андрій Борячук -  український футболіст, нападник футбольного клубу «Маріуполь», права на якого належать «Шахтарю» (Донецьк). 

Біографія

Андрій Борячук - уродженець Вінниці, в якій з'явився на світ в 1996 році. З ранніх років займався футболом і вчився грати в дитячих спортивних школах і юнацьких лігах.

Кар'єра

Дебютує Андрій Борячук у сезоні 2013 - 2014 років, коли забиває п'ятнадцять голів за юнацький склад «Шахтаря». У наступному сезоні грає в молодіжному складі одного з кращих клубів України і проявляє себе як успішний бомбардир. У 2016 році Андрій Борячук стає кращим футболістом сезону з 20 забитими в ворота суперника м'ячами.

Успішно грає в основному складі донецького «Шахтаря». Андрій Борячук грає в євро-лігах, а також у юнацькій збірній України з футболу.

У 2017 році Андрій Борячук переходить на правах оренди в «Маріуполь». Грає за азовський клуб і до цього дня.

Досягнення

Андрій Борячук - один з найбільш перспективних молодих гравців України. У складі «Шахтаря» ставав чемпіоном України за підсумками сезону 2016 - 2017 років.

Чутки і скандали

Чутки заполонили Інтернет у 2017 році, після того, як Андрій Борячук перейшов в «Маріуполь». Уболівальники і футбольні експерти заявили, що одного з найбільш талановитих молодих футболістів України «злили» в маріупольський клуб. Перехід Борячука в команду з меншим авторитетом пояснили футбольними інтригами і бажанням конкурентів по команді позбутися майбутньої зірки.

Статки і джерела доходів

Андрій Борячук - один із найбільш високооплачуваних молодих гравців України. Його дохід оцінюється приблизно в 200 - 250 тисяч доларів на рік. Футболіст має розкішне авто, нерухомість і підтримує високий рівень життя для себе і своєї сім'ї.

Особисте життя і сім'я

Молодий спортсмен - неодружений. Зараз зустрічається з дівчиною, фото якої регулярно з'являються в соціальних мережах. Цього літа молода пара відпочивала в ОАЕ. Активно захоплюється верховою їздою.

Фото і відео


Дата народження
22 квітня 1996
Країна
Україна
Соцмережі