Дата народження
02 жовтня 1973
Країна
Україна
Соцмережі
11

Андрій Данилко

Народний артист України, актор, співак, телеведучий, автор пісень, режисер, сценарист

Дата народження: 02.10.1973 р.

Рідне місто: Полтава

Під образом пишногрудої Вєрки Сердючки ховається Данилко Андрій Михайлович. З ранніх років він виявляв свої акторські якості: брав участь у самодіяльності, грав у КВН. Андрій закінчив художню школу і, отримавши середню освіту, вступив в СПТУ. У 1991-му році на огляді навчальних закладів Андрій Данилко представив дві мініатюри «В їдальні» і «Провідниця». В обох сценках він постав в комічних жіночих образах. Ці номери настільки сподобалися публіці, що в 1993-му році Андрія відправили на гастролі в Ставропольський край.

1-го квітня 1993 го року на «Гуморині» в Полтаві вперше з'явилася провідниця Вєрка Сердючка. Цей номер незабаром отримав головні нагороди на кількох фестивалях. З того часу провідниця стала часто з'являтися і вигравати на різних конкурсах.

У 1995-му році Андрій Данилко вступив в естрадно-циркове училище, а Вєрка Сердючка знялася в рекламі «Приватбанку». Уже через рік провідниця розпочала співпрацю з лейблом «Mamamusic». У 1997-му році публіку порадувала її гумористична пісня «Просто Віра».

У листопаді 1997-го року на українському телебаченні з'явилася розважальна програма «СВ-шоу». Її ведучою стала провідниця Вєрка Сердючка. У грудні того ж року відбувся святковий концерт «Різдвяні зустрічі Вєрки Сердючки». Активна концертна діяльність артистки починається з 1999-го року.

У 2000-му році Вєрка Сердючка стає ведучою програми «Давай, вставай!» («Гала-радіо»).

З 2002-го року Андрій Данилко почав зніматися в комедійних фільмах і мюзиклах.

У 2005-му році Данилко випустив альбом «После тебя», до якого увійшли фортепіанні композиції його авторства.

У 2007-му році Вєрка Сердючка представила Україну на «Євробаченні». Пісня «Dancing Lasha Tumbai» принесла артистці друге місце.

Комічний номер вразив голлівудського режисера Пола Фіга. У 2014 році він запросив Вєрку Сердючку повторити цей перформанс в його кінокартині «Шпигунка».

Зараз Андрій Данилко і Вєрка Сердючка продовжують веселу творчу діяльність, а також беруть участь в телешоу.

Особисте життя

Раніше ходили чутки про роман Андрія Данилка з Гелею (Радмілою Щоголевою) - його співведучою «СВ-шоу», але артисти спростували ці плітки.

Після поповзли чутки, що Андрій перебуває у стосунках з актрисою Інною Білоконь - виконавицею ролі мами Вєрки Сердючки. Андрій підтверджує близькі стосунки з Інною, але зазначає, що вони дуже далекі від роману.

Деякі джерела стверджують, що популярний артист має нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Андрій Данилко досі не перебував в офіційному шлюбі і не має дітей.

Скандали

У 2007-му році Вєрка Сердючка з піснею «Dancing Lasha Tumbai» виграла відбір на «Євробачення». Це викликало обурення ряду політиків і громадських організацій. Депутат від Партії регіонів Тарас Чорновіл назвав номер Сердючки ганьбою України. Обурювалися не тільки в Україні, але також в Росії. Тамтешній публіці рядок «Lasha Tumbai» почувся, як «Russia Goodbye». Незрозуміла фраза взята з монгольської мови. Вона означає «Масло збивай». Ця фраза запозичена з пісні групи «Кіно». Але виправдання не заспокоїли російську публіку, яка закликає більше не пускати Вєрку з гастролями  Росією.

У 2017-му році на національному відборі на «Євробачення» Андрій Данилко перебував в лавах членів журі. Тоді він наполягав на кандидатурі групи «O.Torvald», яка зайняла на «Євробаченні» 24-те місце з 26-ти. Це стало гіршим результатом за всю історію України на «Євробаченні». У 2018-му році Андрій знову оскандалився на національному відборі. Будучи в журі, він поставив під сумнів чесність співачки TAYANNA. Він засумнівався, що вона співає вживу. Коли за співачку заступився її менеджер, Андрій Данилко щедро висипав на нього мати.

Статок

У 2017-му році Вєрці Сердючці вдалося заробити 700 тис. USD. Артистка увійшла в 20-ку найуспішніших зірок українського шоу-бізнесу.

Дата народження
02 жовтня 1973
Країна
Україна
Соцмережі