Дата народження
17 березня 1977
Країна
Литва
Соцмережі

Андрій EL Кравчук

Співак, актор, телеведучий

Дата народження: 17.03.1977 р

Рідне місто: Вільнюс (Литва)

Артист також відомий як Андрій Кравчук та Андрій EL Кравчук. Його справжнє ім'я - Остапенко Андрій Вікторович.

Майбутній співак народився в сім'ї лікаря і військового педагога. У 1989-му році Андрій з батьками перебрався до Києва. В українській столиці EL Кравчук закінчив середню школу. Потім хлопець вступив до музучилища ім. Р. Глієра. Там він навчався по класу вокалу. Одночасно Андрій вчився на історичному факультеті педуніверситету ім. М. П. Драгоманова.

Ще в студентські роки EL Кравчук почав свою концертну діяльність. У той період він був солістом колективу «Сінгапур».

З 1994-го року Андрій став виступати під псевдонімом EL Кравчук.

У 1995-му році артист брав участь на міжнародному фестивалі «Червона Рута». Йому вдалося посісти перше місце. Незабаром співак приступив до запису свого першого альбому.

У 1996-му році EL Кравчук став працювати з лейблом «Музична біржа». У той же період він почав навчання в київській консерваторії.

У 1997-му році відбувся реліз дебютного альбому Кравчука. Платівка отримала назву «Нічий». Тоді ж співак отримав епізодичну роль у «Шоу довгоносиків».

У 2001-му році EL Кравчук випустив новий альбом і знявся в серіалі «Слід перевертня». Кілька пісень артиста стали саунд-треками цього серіалу. З тих пір він часто знімається в різних кінострічках.

У 2003-му році EL Кравчук зробив паузу в музичній кар'єрі. Вона була обумовлена ​​зайнятістю в театрі. Співак отримав роль у постановці «Гамлет».

Через 2 роки відбулася прем'єра мюзиклу «Сонце». Його автором є Андрій Кравчук. У тому ж році, він став ведучим телешоу «Хочу бути зіркою» (канал «1 + 1»).

У 2010-му році артист почав самостійно продюсувати свою творчість. Таким чином, він перестав залежати від продюсерів, ставши самостійною творчою одиницею. Співак бере участь в різних телепрограмах і продовжує зніматися в кіно.

Особисте життя

Співак не ділиться подробицями свого приватного життя. За деякими відомостями, він не перебуває в шлюбі.

Скандали

Співак EL Кравчук має скандальну репутацію. Ходять чутки про його гомосексуальність. Сам артист не спростовує, але й не підтверджує їх. Кравчук лише зазначає, що цінує в людині її особистість, а не стать. В одному з інтерв'ю він розповів, що поки жоден чоловік не запросив його на побачення.

Статок

У 2011-році виступ Андрія Кравчука на корпоративі обходився в 4000 USD.

Дата народження
17 березня 1977
Країна
Литва
Соцмережі