Дата народження
18 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
75

Андрій Герус

Голова Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг. Живе в Києві. Одружений.

Біографія

З'явився на світ в 18.03.1982 року в місті Нововолинськ.

Здобув вищу освіту в національному університеті імені І. Франка у Львові в 2004 році. Спеціальністю вибрав економічну кібернетику.

Додаткову освіту фахівця з управління бізнес-проектами (МВА) Андрій Михайлович Герус отримав у Лондоні, в Гренобльській Вищій школі бізнесу (2013 - 2015 року).

Кар'єра

У 2003 році почав свою кар'єру аналітика інвестиційної діяльності в компанії «Галнафтогаз». До 2007 року пройшов шлях від аналітика до директора з інвестиційної та торговельної діяльності.

Перейшов на пост інвестиційного директора в компанію «Конкорд Капітал» у 2007 році. Працював до призначення в державний орган.

З 2014 по 2015 рік Андрій Михайлович Герус отримав призначення в Національну комісію з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг.

У 2015 році обійняв посаду виконавчого директора компанії «Конкорд Капітал». У сферу відповідальності входила інвестиційна діяльність.

З 2017 року є головою Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг.

Досягнення

Аудиторія сторінки Андрія Михайловича Геруса в соціальній мережі Facebook складає більше одинадцяти тисяч користувачів.

Чутки і скандали

У 2016 році на сторінках інформаційно-аналітичного інтернет-видання «Аргумент» в інтерв'ю з головою адміністрації Президента Борисом Ложкіним була озвучена причина призначення Андрія Михайловича Геруса на пост члена комісії НКРЕКП. За словами політика, рішення про кандидатуру ухвалювалося не тільки на підставі професійних якостей, а й спираючись на активну громадянську позицію кандидата - участь в пікетах лондонської квартири Ріната Ахметова. Таким чином, участь Андрія Михайловича Геруса в НКРЕКП є спільною роботою власника інвестиційної компанії «Конкорд Капітал» Ігоря Мазепи і політика Бориса Ложкіна.

Статки і джерело доходу

Сім'я володіє квартирою в Києві (50 кв. м) та земельною ділянкою в Київській області (0,9 га).

Особисте життя і сім'я

Дружина - киянка Наталія Герус. Пара виховує двох дочок.

Фото і відео

  

Картинки по запросу Андрей Герус

https://www.youtube.com/watch?v=Ep0fHRih5hs


Дата народження
18 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі