Дата народження
23 грудня 1978
Країна
Україна

Андрій Глущенко

Глущенко Андрій Петрович: досьє мера невеликого міста на Одещині

Глущенко Андрій Петрович – міський голова Татарбунар, який тривалий час був секретарем міської ради, але зміг перемогти на виборах мера.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Декларація

Біографія

Андрій Петрович Глущенко народився 23 грудня 1978 року в Татарбунарах, що на Одещині. Там, згідно з декларацією, він і мешкає нині.

Освіта

Навчався в Одесі за спеціальністю «Менеджмент організацій»: закінчив Одеський державний політехнічний університет.

Сім'я

Андрій Глущенко – чоловік і батько. Його дружину звуть Наталя Ігорівна. Разом вони виховують сина Ярослава та доньку Анну.

Кар'єра

Починав працювати викладачем економічних дисциплін Татарбунарського філіалу Ізмаїльського технікуму економіки та права (2000-2001 роки).

Відразу після цього влаштувався в Татарбунарську райдержадміністрацію на посаду спеціаліста першої категорії з питань охорони праці Управління праці й соціального захисту населення.

У 2002 році став страховим експертом відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. На цій посаді Глущенко вже затримався довше, ніж на попередніх – до 2010 року.

Згодом протягом п'яти років Андрій Петрович був секретарем міської ради Татарбунар. 

Далі в 2015 році балотувався в мери цього міста як самовисуванець і переміг, заручившись підтримкою більш ніж половини виборців.

Компромат

У скандальних ситуаціях Татарбунарський мер не помічений.

Декларація

У березні 2019 року мер Татарбунар Андрій Петрович Глущенко задекларував квартиру на 65,4 м2 та земельну ділянку площею 1000 м2 в Татарбунарах. Там же в нього будується великий гараж на 72 м2.

Ще він має у власності дачний будинок (61.4 м2) та земельну ділянку (353 м2) у Приморському.

Із транспорту мер задекларував автівку ВАЗ 21093 2004 року випуску.

Доходи мера в звітному році становили 246 тисяч 696 гривень.

Дата народження
23 грудня 1978
Країна
Україна