Дата народження
02 квітня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Яковлєв

Український кінорежисер і сценарист, був автором і капітаном команди КВН «Ворошиловські стрілки», автор Студії «Квартал-95».

Дата народження:
02.04.1971 р.
Рідне місто:
Луганськ

Здобувши середню освіту, Андрій Яковлєв вступив до Луганського педагогічного університету. Там він опановував професію вчителя історії і суспільствознавства. Другу вищу освіту він здобув у Всеросійському державному інституті кінематографії. Обраною професією стала кінодраматургія.

У студентські роки Андрій Яковлєв захопився КВК. Надалі він створив команду «Ворошиловські стрілки», в якій став капітаном. Ця команда демонструвала успішну гру і брала участь у Вищій лізі. Пізніше Андрій приєднався до колективу «Запоріжжя-Кривий Ріг - транзит».

Свою бурхливу діяльність Яковлєв поєднував з роботою на каналі «ТВ-6».
У 2003-му році Андрій Яковлєв зайняв пост редактора Першої ліги міжнародного союзу КВК. На цій посаді він працював до 2005-го року.

Паралельно Андрій створював сценарії для телепрограм і серіалів. Серед його проектів:
• "В суботу ввечері";
• "Моя прекрасна няня";
• «Люба, діти і завод»;
• "Хто у домі хазяїн?".

У 2007-му році Андрій Яковлєв отримав посаду сценариста «Студії Квартал-95». Трохи пізніше він сформував колектив авторів компанії «КіноКвартал».

Андрій Яковлєв став режисером квартальних серіалів «Свати» і «Родичі» ("Родственнички"). Він є автором сценаріїв таких кінокартин, як «Любов у великому місті», «Слуга народу» і багатьох інших.

Андрій також продюсував ряд телепроектів. У їх числі: «Службовий роман. Наш час», «Татусі», «Я буду поруч», «Чемпіони з підворіття», «Шукаю дружину з дитиною» і багато інших.

Цьому діячеві належить безліч престижних нагород. У 2010-му році він отримав премію «Телетріумф» за серіал «Свати».


Особисте життя

Андрій Яковлєв перебуває у шлюбі. Ім'я його дружини - Наталя. У пари двоє дітей: дочка Олександра і син Іван.

Скандали

У 2017 році Держкіно України заборонило низку кінострічок для показу в країні. Причиною стала участь акторів, які підтримали анексію Криму. Так, під заборону потрапив серіал «Свати». Виконавець однієї з головних ролей Федір Добронравов став персоною нон ґрата для української влади, тому фільми з його участю отримали статус заборонених в Україні. Так популярний серіал «Свати» закінчився на 6-му сезоні. Раніше режисер Андрій Яковлєв повідомляв, що готуються зйомки 7-го сезону. Аналогічною інформацією ділився Федір Добронравов. Представники «Студії Квартал-95» спростували ці відомості.

Статок

Про доходи режисера не повідомляється.Дата народження
02 квітня 1971
Країна
Україна
Соцмережі