Дата народження
13 вересня 1997
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Яценко

Андрій Яценко -  український борець вільного стилю, призер чемпіонатів світу та Європи. Завоював срібло на юніорському чемпіонаті Європи у Дортмунді, поклавши на лопатки суперника-грузина.  На Чемпіонаті світу з боротьби завоював бронзу.

Біографія

Андрій Яценко - молодий український борець. Народився в 1997 році в місті Українка (Київська область). З ранніх років почав займатися вільною боротьбою, що дозволило йому досягти успіху в спорті вже в юності. Тренером Андрія Яценка на ранньому етапі був Анатолій Гуральський.

Кар'єра

Починає виступати на різних змаганнях в 2012 році. Андрій Яценко стає володарем бронзової медалі на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів. У наступному році юнак вже зміг виграти першість «Старого Світу» серед юніорів. Найбільшим досягненням є золото на Чемпіонаті світу серед кадетів в 2014 році. Кілька років тому Андрій Яценко перейшов в дорослий спорт, в якому також зміг зарекомендувати себе успішним борцем. Виграв бронзу на Чемпіонаті світу 2017 року і срібло на Чемпіонаті Європи.

Досягнення

Андрій Яценко - найбільш перспективний борець у вільному стилі в сучасній Україні. Багаторазовий чемпіон країни. Чемпіон світу серед юніорів, призер дорослих чемпіонатів світу і континенту.

Чутки і скандали

Андрій Яценко - не встиг прославиться скандалами у великому спорті. Однак, джерела серед борців стверджують, що молодий спортсмен відрізняється неспортивною поведінкою - часто «тусується» і буває грубим з оточуючими. Також молодий борець часто буває нестриманим у соціальних мережах.

Статки і джерела доходів

Борці в вільному стилі не заробляють в Україні великих грошей. Однак Андрій Яценко зміг виручити призові за свої перемоги на міжнародних змаганнях в розмірі декількох десятків тисяч доларів. Також спортсмен отримує матеріальну допомогу від Міністерства спорту і Асоціації боротьби в розмірі декількох десятків тисяч гривень на рік.

Сім'я і особисте життя

Андрій Яценко неодружений. Спортсмен не перебуває в постійних стосунках. Активно веде особисте життя, проте його час в основному присвячений спорту.

Фото і відео
Дата народження
13 вересня 1997
Країна
Україна
Соцмережі