Дата народження
17 листопада 1970
Країна
Росія
Соц.мережі
Андрій Ільков

Український сценарист, один з авторів 95 кварталу. З 2007 року працює в «Студії Квартал-95». Так само в період з 2010 по 2011 рік був автором команди КВН «Ми від Андрєіча».

Дата народження:
17.11.1970 р.
Рідне місто:
 Єнісейськ (Росія)

Андрій Ільков народився в Росії, але вищу освіту здобув в Білорусі. Він закінчив інститут транспорту, де здобув спеціальність інженера-електрика.

На кар'єру за дипломом, схоже, хлопець не сильно розраховував. У 1999-му році Андрій Ільков почав писати сценарії для КВК-команди «БДУ». З цим колективом він співпрацював до 2001-го року.

Пізніше він писав для безлічі інших КВК-шників. Серед команд, з якими співпрацював Андрій такі колективи, як «Збірна Харкова» та «КБТУ».

У 2006-му році Андрій Ільков став ведучим телешоу «Кухня гумору» («Перший національний канал», Білорусь). На цьому проекті він працював всього 1 рік.

У 2007-му році Андрій став сценаристом компанії «Студія Квартал-95».

У 2010-му році він почав писати для КВН-команди «Ми від Андрійовича». З цим колективом Ільков співпрацював до 2011-го року.

З-під пера Андрія Ількова вийшло безліч талановитих і рейтингових проектів.
У 2008-му році він працював над своїм першим проектом у рамках «Студії Квартал-95». Ним став комедійний серіал «Свати». Цей автор був причетний до всіх сезонів серіалу. Варто відзначити, що перші два сезони створювалися в форматі двосерійного телефільму. Їх велика популярність призвела до створення однойменного серіалу. Пізніше передбачалося, що фінальним сезоном стане шостий, але потім творці повідомили про запланований сьомий сезон. Зняти його все ж не вдалося. Зйомки були призначені на 2014-ий рік, але здійснити задумане не дозволили політичні події.

Через рік Андрій став сценаристом яскравої комедії «Любов у великому місті». Його авторству належать діалоги.

У 2011-му році Андрій Ільков працював над створенням сценарію серіалу «Байки Мітяя».

У 2014-му році він долучився до створення серіалу «Шукаю дружину з дитиною».
Андрій є не тільки талановитим сценаристом, але також видатним автором пісень. Йому належить авторство тексту треку «Мамин синок». Виконавицею цієї пісні стала співачка Джамала. Цей хіт вона вперше виконала на конкурсі «Нова хвиля», де викликала справжній фурор.

Андрій Ільков також створює саундтреки до фільмів, для яких він пише сценарії. Безліч його пісенних робіт прозвучало в популярному серіалі «Свати».

Андрій Ільков є володарем безлічі престижних нагород.

Особисте життя

Сценарист не ділиться з журналістами про те, що відбувається в його особистому житті.

Статок

Інформація про доходи прихована.

Дата народження
17 листопада 1970
Країна
Росія
Соц.мережі