Дата народження
02 червня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Карацюпа

Карацюпа Андрій Олексійович: колишній “фізрук”, який очолив Машівську РДА

Карацюпа Андрій Олексійович — на початку 2020 року призначений головою Машівської районної державної адміністрації Полтавської області.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Андрій Олексійович Карацюпа народився 2 червня 1978 року у місті Полтава.

Освіта

Андрій має дві вищі освіти. Диплом вчителя фізкультури він отримав у Полтавському державному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

Дипломованим держуправлінцем Карацюпа став після закінчення Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Сім’я

Андрій перебуває у шлюбі. Дружину звуть Юлія. У подружжя двоє доньок: Анастасія та Софія.

Кар'єра

Першим офіційним місцем роботи Карацюпи стала районна станція юних туристів-краєзнавців у селищі Машівка на Полтавщині. У 2000 році Андрій був заступником директора з виховної роботи навчально-виховного комплексу у селі Новий Тагамлик. Через три роки він очолив цей НВК.

Протягом дев'яти років (2005 — 2014) Карацюпа працював у Машівській районній державній адміністрації. Він обіймав різні посади: від головного спеціаліста відділу організаційної та кадрової роботи до керівника апарату Машівської РДА. У 2010 році Андрій був обраний депутатом Машівської районної ради.

У 2015 році став сільським головою у селі Новий Тагамлик. Крім того, з 2018 року він виконував обов'язки старости у селах Новий Тагамлик, Вільно, Огуївка, Козельщина.

Карацюпа — засновник Машівської районної організації політичної партії "Рідне місто". Андрій був зареєстрований, як фізична особа-підприємець. Основний вид діяльності — розведення тварин. Він на громадських засадах був помічником народного депутата VI скликання Володимира Левцуна (БЮТ).

У січні 2020 року президент Зеленський призначив своїм розпорядженням Андрія Карацюпу очільником Машівської районної державної адміністрації.

Декларація

У лютому 2020 року Андрій Карацюпа опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Новий очільник Машівської РДА володіє трьома земельними ділянками — у селах Огуївка (20000 кв.м.), Сахновщина (13701 кв.м.) та Селещина (2500 кв.м.). В останньому селі у нього є житловий будинок (52,2 кв.м.). Дружина Андрія володіє також земельною ділянкою (7100 кв.м.) у Сахновщині. Пересувається Карацюпа на автомобілі ЗАЗ Таврія 110207 2007 року випуску. У 2018 році Андрій придбав машину за 25 тисяч.

За 2019 рік Карацюпа у якості зарплати у Машівській селищній раді отримав 322,9 тисячі гривень. Страхові виплати, які отримала його дружина, склали десять тисяч.

Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) глава Машівської РДА в декларації не відобразив.

Посилання

Facebook

Дата народження
02 червня 1978
Країна
Україна
Соцмережі